W dniu dzisiejszym grupa sportowców naszej szkoły wzięła udział w Halowych Mistrzostwach w LA organizowanych przez ZSOMS w Raciborzu. Uczestnicy zmagali się w wielu konkurencja lekkiej atletyki i walczyli o jak najlepsze wyniki sportowe. W podsumowaniu ogólnym nasza szkoła uplasowała się na miejscu IV. Oto poszczególne wyniki naszych zawodników: w biegu na 60 m I m w klasach 4 zdobył Bruno Dik kl.4d uzyskując wynik 9.04 . 4 miejsce zdobył Maks Kupka kl.4a. W kategorii klas 5-6 na miejscu 2 uplasowała się Emilia Polak z kl.6a a w klasach 7-8 brąz wywalczyła Maja Białas z kl.8a. W skoku w dal w klasach 4 złoto wyskakał Blażej Wnuk z kl.4a, w kl.6 Lena Zacharewicz zajęła 2 miejsce a Adam Mielnik wyskakał złoto. W skoku wzwyż klas 7- 8 1 miejsce zdobyła Oliwia Gniewek z wynikiem 135 cm. W biegu na 600m dziewcząt klas 4 Hania Piątek zajęła 3 miejsce I na dystansie 1000m klas 4 Kuba Ekiert zajął 3 miejsce. Pozostali zawodnicy uplasowali się na niższych pozycjach. Na Hali panowała bardzo sportowa atmosfera. Gratulujemy wszystkim startującym sportowcom.