Organizacja

Organizacja (4)

poniedziałek, 01 październik 2018 09:33

Dyrektor Szkoły

Napisane przez

Dyrektor szkoły:

mgr Mariusz Kaleta

 

Wicedyrektorzy:

mgr Sława Mądrzyńska - Galińska

mgr Janusz Jureczko

poniedziałek, 29 wrzesień 2014 07:38

Wykaz wychowawców w roku szkolnym 2019/2020

Napisane przez

 

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy klasy

Nr sali

1.

I A

Barbara Wenerska

B-0-11

2.

I B

Ilona Kabała

B-1-11

3.

I C

Ewelina Szymiczek

A-0-6

4.

I D

Katarzyna Ostrowicz

B-0-12

5.

II A

Izabela Lechowicz

B-1-3

6.

II B

Danuta Ruczaj

B-1-2

7.

II C

Magdalena Stolarz

B-1-12

8.

III A

Maria Płonka

B-0-1

9.

III B

Izabela Kuźnik

B-0-10

10.

III C

Ilona Jaskot

B-0-2

11.

IV A

Donata Bułatek – Wypiór

A-0-10

12.

IV B

Justyna Fichna - Wójcik

B-2-12

13.

V A

Joanna Tarnowska

A-0-5

14.

V B

Marzena Bugiel

B-2-11

15.

V C

Małgorzata Rymarowicz – Głąb / Małgorzata Dastig

A-1-10

16.

VI A

Katarzyna Burger

A-0-11

17.

VI B

Małgorzata Frątczak

A-0-9

18.

VI C

Magdalena Podhajska

A-2-10

19.

VII A

Weronika Maśnica

A-2-5

20.

VII B

Bogusława Niedzielska

A-1-6

21.

VII C

Grażyna Muszkiet

C-1-6

22.

VIII A

Ewa Folega

A-2-6

23.

VIII B

Dorota Orzechowska

C-2-4

24.

VIII C

Iwona Kuźmicz

A-1-11

poniedziałek, 29 wrzesień 2014 07:16

Kadra nauczycielska

Napisane przez
edukacja wczesnoszkolna Iwona Kabała, Izabela Kuźnik, Ilona Jaskot, Barbara Wenerska, Maria Płonka, Katarzyna Ostrowicz, Izabela Lechowicz, Danuta Ruczaj, Magdalena Stolarz, Ewelina Szymiczek
język polski Barbara Wróbel, Dorota Orzechowska, Izabela Rumpel, Małgorzata Teodorowicz - Wycisk, Jolanta Bachryj - Bojnicka
matematyka Iwona Kuźmicz, Bogusława Niedzielska, Marzena Bugiel, Justyna Fichna-Wójcik,
przyroda Sława Mądrzyńska- Galińska
język angielski Ewa Folęga, Magdalena Podhajska, Aldona Piszczan, Monika Pytel, Magdalena Dzidowska
język niemiecki Katarzyna Burger, Joanna Tarnowska, Weronika Maśnica
język hiszpański Ewelina Szymiczek
historia, historia i społeczeństwo Małgorzata Rymarowicz - Głąb,  Aleksandra Fleger
plastyka Maria Brajtszedel, Mariusz Janicki
fizyka Dorota Bluma-Waniek, Justyna Fichna - Wójcik
biologia Joanna Klinos, Małgorzata Jakubowska
chemia Joanna Klinos
geografia Grażyna Muszkiet
muzyka  Izabela Kuźnik
technika Maria Brajtszedel, Mariusz Janicki
wf Jolanta Smaź, Małgorzata Kosmala, Małgorzata Frątczak, Robert Wypiór, Małgorzata Dastig, Donata Bułatek-Wypiór, Małgorzata Szymczycha
gimnastyka korekcyjna Jolanta Smaź, Małgorzata Kosmala, Małgorzata Frątczak
religia s. Elżbieta Figurniak, Aldona Uchańska - Oleksy, ks Artur Juzwa
zajęcia komputerowe Janusz Jureczko, Marzena Bugiel,Dorota Bluma-Waniek
wychowanie do życia w rodzinie Małgorzata Rymarowicz - Głąb, Dorota Kotwica, Aleksandra Fleger
nauczyciele świetlicy Gabriela Wyrobek, Beata Goździk, Mariusz Janicki, Kinga Mrówka
logopeda  Marta Wiesiołek
pedagog Lilianna Zolisz, Dorota Kotwica,
biblioteka Grażyna Mamczur
psycholog  Justyna Zysiek - Semenyszyn, Iwona Jasiak
doradztwo zawodowe Dorota Bluma-Waniek, Dorota Kotwica
 edukacja dla bezpieczeństwa  Małgorzata Dastig

 

 
     

lekcja

0

7:05 – 7:50

przerwa

7:50 –  8:00

lekcja

1

8:00 – 8:45

przerwa

8:45 – 8:55

lekcja

2

8:55 – 9:40

przerwa

9:40 – 9:50

lekcja

3

9:50 – 10:35

przerwa

10:35 – 10:50

lekcja

4

10:50 – 11:35

przerwa

11:35 – 11:45

lekcja

5

11:45 – 12:30

przerwa

12:30 – 12:40

lekcja

6

12:40 – 13:25

przerwa

13:25 – 13:40

lekcja

7

13:40 – 14:25

przerwa

14:25 – 14:35

lekcja

8

14:35 – 15:20

przerwa

15:20 – 15:30

lekcja

9

15:30 – 16:15

przerwa

16:15 – 16:25

lekcja

10

16:25-17:10