logoprzmSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KSIĄŻĄT godloherb kolorRACIBORSKICH W RACIBORZU
protest strajkSzanowni Rodzice uczniów naszej szkoły,
W związku z tym, że prawdopodobnie od poniedziałku, 8 kwietnia 2019r. większość pracowników naszej szkoły ( nauczyciele, administracja, obsługa i pracownicy kuchni) przystąpi do strajku istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z zapewnieniem opieki uczniom naszej placówki .
W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o przewidzenie możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku. Może również dojść do sytuacji, w której opieka w świetlicy szkolnej będzie niemożliwa jeśli liczba uczniów przekroczy dopuszczalne maksimum. Bardzo proszę o zrozumienie w tej trudnej sytuacji polskiej oświaty i śledzenie w mediach informacji dotyczących ewentualnego strajku.

podpisał
Mariusz Kaleta
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu

Link do komunikatu Miasta Racibórz

https://www.raciborz.pl/dla_mieszkancow/aktualnosci_dla_mieszkancow/Komunikat-Miasta-Raciborz-w-sprawie-planowanego-strajku-nauczycieli/idn:7224