SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KSIĄŻĄT RACIBORSKICH W RACIBORZUgodloherb kolor

GODZINY

(OD – DO)

NAZWA ZAJĘĆ

KLASA

DZIEŃ TYGODNIA

PROWADZĄCY

Płatne, statutowe

lub

Art.42 ust.2 KN

Sala/klasa

15.30 – 16.30

Badminton

II - VI

Wtorek

czwartek

Mariusz Kaleta

płatne

sala parkietowa

14.35 – 15.20

Konsultacje

IV-VI

Środa

Sława Mądrzyńska - Galińska

Art.42 ust.2 KN

A-1-5/ gabinet wicedyrektora

14.35-15.20

Zajęcia powtórzeniowe przed egzaminem gimnazjalnym.

3 G

wtorek

D. Bluma-Waniek

Art.42 ust.2 KN

B-2-2

14.35-15.20

Praca z uczniem słabym.

7 i 8

czwartek

D. Bluma-Waniek

Art.42 ust.2 KN

B-2-3

 

Kółko teatralne

2 a

 

Maria Płonka

Art.42 ust.2 KN

   

16,05-17,05

Siatkówka dla każdego

VIII i młodsi

czwartek

D. Bułatek-Wypiór

SZS

Sala sportowa

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

Siatkówka dla każdego

- Sobota Siatkarska

VIII i

II-III-IV

sobota

D. Bułatek-Wypiór

SKS

Sala sportowa

11:00 – 11:45

Scholka dziecięca

III SP - III GIM

sobota

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

płatne

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. III – chłopcy

poniedziałek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. VII – gr. I

czwartek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. III – dziew.

poniedziałek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. VII– gr. II

czwartek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

19.30 – 21.00

Młodzi u Matki

Od kl. VII

piątek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

13.40 – 14.25

Kółko polonistyczne

VIII – III G

środa

Izabela Rumpel

Art.42 ust.2 KN

C-2-3

8.00 - 8.45

English for everyone

V c

piątek

Magdalena Podhajska

Art.42 ust.2 KN

A-2-10

14.40-15.25

Zajęcia dodatkowe biologiczno-chemiczne

Kl. VII,VIII i IIIG

poniedziałek

Joanna Klinos

Art.42 ust.2 KN

C-1-3

15.30 - 17.00

Piłka Siatkowa

VIII- IIIGIM

wtorek

M. Dastig

płatne

Sala sportowa

10.00 - 11.30

Soboty siatkarskie

III-IV

VIII-III GIM

sobota

M. Dastig

D. Bułatek- Wypiór

Art.42 ust.2 KN

Sala sportowa

15.20 – 16.05

ZUMBA – zajęcia taneczne

I-III

poniedziałek

Marta Wiesiołek

Art.42 ust.2 KN

Sala korekcyjna

14.35 – 16.05

Lego Education
WeDo 2.0

I-III

wtorek

Tomasz Hetman

Art.42 ust.2 KN

A-2-12

14.35 – 16.05

Gwiazdki Osiemnastki

II-VIII

poniedziałek

Tomasz Hetman

Art. 42 ust.2 KN

A-2-9

15.30 – 16.15

Gwiazdki Osiemnastki – soliści

II-VIII

środa

Tomasz Hetman

Art. 42 ust.2 KN

A-2-9

8.00 - 8.45

Zajęcia dla chętnych

z j. angielskiego

VII a

wtorek

Ewa Folęga

Art.42 ust.2 KN

A-2-6

13.40 - 14.25

„Enjoy your English”

VIII

poniedziałek

Sabina Kubiak

Art. 42 ust.2 KN

C-1-4

12.40 - 13.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I A

czwartek

Izabela Lechowicz

płatne

B-1-3

12.40 - 13.25

Kółko rozrywek umysłowych

I A

poniedziałek

od 1.01.2019

Izabela Lechowicz

Art.42 ust.2 KN

B-1-3

13.40 - 14.25

Dzieci Maryi kl. III

kl. III

piątek

s. Elżbieta Figurniak

Art. 42 ust.2 KN

A-0-9

14.35 - 15.20

Dzieci Maryi kl. IV-VI

kl. IV-VI

piątek

s. Elżbieta Figurniak

Art. 42 ust.2 KN

A-0-9

8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2c

wtorek

Ilona Jaskot

płatne

B-0-2

11.45 - 12.30

Kółko „Rozrywki umysłowe”

2c

poniedziałek

Ilona Jaskot

płatne

B-0-2

8.00 – 8.45

Rozwijające uzdolnienia matematyczne

4b

poniedziałek

Marzena Bugiel

Art.42 ust.2 KN

B-2-8

7.15 – 7.45

Przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

8c

wtorek

Marzena Bugiel

Art.42 ust.2 KN

B-2-8

8.00 – 8.45

Przygotowujące do Wojewódzkiego Konkursu

8a

środa

Marzena Bugiel

Art.42 ust.2 KN

B-2-8

14.35 – 15.20

Dydaktyczno - wyrównawcze

4c, 4b

czwartek

Marzena Bugiel

płatne

B-2-8

15.30 – 16.15

Dydaktyczno - wyrównawcze

7a, 7b, 7c

czwartek

Marzena Bugiel

płatne

B-2-8

8.00 - 8.45

Gimnastyka korekcyjna

1a

piątek

Małgorzata Kosmala

płatne

Sala korekcyjna

12.40 - 13.25

Gimnastyka korekcyjna

2c

wtorek

Małgorzata Kosmal

płatne

Sala korekcyjna

13.40 - 14.25

Gimnastyka korekcyjna

3a

środa

Małgorzata Kosmal

płatne

Sala korekcyjna

14.30 - 15.15

Kółko dziennikarskie

RedakcjaDyzia

poniedziałek

Maria Brajtszedel

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

8.00 - 8.45

Kółko dziennikarskie

Redakcja Dyzia

czwartek

Maria Brajtszedel

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

13.30 - 14.15

English is Fun

6 c

poniedziałek

Aldona Piszczan

Art.42 ust.2 KN

A-2-5

12. 30 – 13. 25

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

III a

piątek

Barbara Wenerska

płatne

B-0-6

8. 00 – 8. 45

Kółko odkrywców

III a

czwartek

Barbara Wenerska

Art.42 ust.2 KN

B-0-6

8.00 - 8.45

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

VIII

środa

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

B-2-7

14.35 - 15.20

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

VIII

wtorek

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

B-2-9

13.40 - 14.25

Kółko dziennikarskie

VIII a

poniedziałek

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

8.00 - 8.45

Kółko dziennikarskie

VII a

czwartek

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

14:35 - 15:20

Kółko plastyczne

Wszyscy chętni

środa

Mariusz Janicki

Art.42 ust.2 KN

C-0-1

7.00 - 8.00

Spotkania wspierające z rodzicami

I-VIII

III gimn

poniedziałek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

12.40 - 14.25

Działania pedagogiczne

I-VIII

III gimn

wtorek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

12.40 - 13.25

Działania pedagogiczne

I-VIII

III gimn

czwartek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

12.40 - 13.25

Działania pedagogiczne

I-VIII

III gimn

piątek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

8.50 - 9.50

Zajęcia rewalidacyjne

V c

środa

Lilianna Zolisz

płatne

 

10.50 - 11.50

Zajęcia rewalidacyjne

VII a

środa

Lilianna Zolisz

płatne

A-1-4

7.50 - 8.50

Zajęcia rewalidacyjne

V c

czwartek

Lilianna Zolisz

płatne

A-1-4

8.45 - 9.45

Zajęcia rewalidacyjne

VII a

piątek

Lilianna Zolisz

płatne

A-1-4

8.00 - 8.45

English is easy.

III c G

wtorek

Monika Pytel

Art.42 ust.2 KN

B-2-9

13.40 - 14.25

English is fun.

IV a

wtorek

Monika Pytel

Art.42 ust.2 KN

B-2-9

14.25 – 15.20

Warsztaty dziennikarskie

III c G, V a

czwartek

Monika Pytel

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

8:00 – 8:45

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki

VII

poniedziałek

Iwona Kuźmicz

płatne

A-1-10

13:40 - 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

V, VI

czwartek

Iwona Kuźmicz

płatne

A-1-10

14:35 - 15:20

Konsultacje z matematyki

„Matematyka dla wszystkich”

IV, V

czwartek

Iwona Kuźmicz

Art.42 ust.2 KN

A-1-10

7.00 – 7.45

Kółko historyczne

VII, VIII i III G

poniedziałek

Aleksandra Fleger

Art. 42.ust.2 KN

C-0-1

13.35 – 14.20

Zespół folklorystyczny

VII, VIII i III G

wtorek

Aleksandra Fleger

Art. 42.ust.2 KN

Aula

8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

VII

wtorek

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

13.40 - 14.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

V

środa

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

14.35 - 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

III Gim, VIII

środa

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

14.35 - 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

VI

piątek

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

14.35 -­­­ 15.20

Kółko z geografii

V-III G

wtorek

Grażyna Muszkiet

Art.42 ust.2 KN

C-1-2

14.35 - 15.20

Kółko z geografii

VII, VIII

czwartek

Grażyna Muszkiet

Art.42 ust.2 KN

C-1-2

14:35 - 15:20

„Lubię matematykę”

VC,VIC,VIIA

wtorek

Bogusława Niedzielska

płatne

A-1-6

15:25 - 16:10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VB,VIB, VIC

czwartek

Bogusława Niedzielska

płatne

A-1-6

8:00 - 8:45

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki

VIIA

poniedziałek

Bogusława Niedzielska

płatne

A-1-6

8.00 – 8.45

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

I b

piątek

Danuta Ruczaj

płatne

B-1-2

12.40 – 13.25

Rozrywki umysłowe

I b

środa

Danuta Ruczaj

Art.42 ust.2 KN

B-1-2

13.20 – 14.25

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

III G

wtorek

Justyna Fichna - Wójcik

płatne

C-2-4

14.35 – 15.20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

VIII

piątek

Justyna Fichna - Wójcik

płatne

C-2-4

16.00 - 17.00

Minisiatkówka

V

poniedziałek

Małgorzata Frątczak

Art.42 ust.2 KN

Sala gimnastyczna

13.40 - 14.25

Kółko Minecraft

II-III

środa

Janusz Jureczko

Art.42 ust.2 KN

A-1-3

14.35 – 15.20

Kółko programistyczne

VI

środa

Janusz Jureczko

Art.42 ust.2 KN

A-1-3

12.40 - 13.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I A

czwartek

Izabela Lechowicz

płatne

B-1-3

12.40 - 13.25

Kółko rozrywek umysłowych

I A

poniedziałek

od 1.01. 2019

Izabela Lechowicz

Art.42 ust.2 KN

B-1-3

13.40 – 15.20

Nauka pływania na H2O

I A, II A

środa

  1. Lechowicz

M. Płonka

Art.42 ust.2 KN

Basen

12.40 – 14.25

Nauka pływania na H2O

I B, II C

III A

czwartek

D. Ruczaj

I. Jaskot

B. Wenerska

Art.42 ust.2 KN

basen

13.40 – 15.20

Nauka pływania na H2O

I C, IIIB

wtorek

M. Stolarz

I. Kabała

Art.42 ust.2 KN

basen

8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I c

poniedziałek

Magdalena Stolarz

płatne

B-1-10

8.00 - 8.45

Rozrywki umysłowe

I c

środa – od stycznia

Magdalena Stolarz

Art.42 ust.2 KN

B-1-10

14.35 – 15.20

Doradztwo zawodowe

Wszyscy chętni

poniedziałek

Dorota Kotwica

Art.42 ust.2 KN

B-1-4

14.35 – 15.20

Kółko przygotowujące do konkursu ŻAK

Wszyscy chętni

wtorek

Aldona Uchańska- Oleksy

Art.42 ust.2 KN

A-0-9

16.35 – 17.30

Kółko liturgiczne- Msza szkolna Kościół Matki Bożej

chętni

czwartek

Aldona Uchańska- Oleksy

Art.42 ust.2 KN

A-0-9

14.35 – 15.20

Kółko biologiczne

Wszyscy chętni

wtorek

Małgorzata Jakubowska

Art.42 ust.2 KN

A-1-5

8.55 - 9.40

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

II b

środa

Izabela Kuźnik

płatne

B-0-5

11.45 - 12.30

Zajęcia artystyczne

II b

piątek

Izabela Kuźnik

płatne

B-0-5

8.00 - 8.45

Zajęcia uzupełniające

III b

poniedziałek i piątek

Ilona Kabała

płatne

B-0-8

13.40 - 14.25

Zajęcia wyrównawcze

III b

czwartek

Ilona Kabała

płatne

B-0-8

13.40 - 14.25

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

I- III

poniedziałek

Ilona Kabała

płatne

B-0-8

13.40 - 14.25

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

IV-VI

piątek

Ilona Kabała

płatne

B-2-4

14.35 - 15.20

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

IV-VI

piątek

Ilona Kabała

płatne

B-2-4

8.00 - 8.45

dyżur nauczycielski

IV - VIII

czwartek

Dorota Orzechowska

Art.42 ust.2 KN

A-0-6

8.00 - 8.45

dyżur nauczycielski

IV - VIII

piątek

Dorota Orzechowska

Art.42 ust.2 KN

A-0-6

8.00 - 8.45

Korekcyjno -kompensacyjne

IVa IV b

poniedziałek

Iwona Marciniecka

płatne

B-1-9

13.40 - 14.25

Korekcyjno -kompensacyjne

VI c

poniedziałek

Iwona Marciniecka

płatne

A-0-5

13.40 - 14.25

Korekcyjno -kompensacyjne

III a +I c

środa

Iwona Marciniecka

płatne

B-0-9

14.35 - 15.20

Korekcyjno -kompensacyjne

Va +VIa

czwartek

Iwona Marciniecka

płatne

A-0-5

7.15 – 8.00

Konsultacje dla rodziców

I – VIII

środa

Justyna Zysiek – Semanyszyn

płatne

B-2-4

Szkoła na Facebooku
Kanał filmowy
Google+