strazacyW ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zawodowej w dniu 21.10.2019 uczniowie z klas1-3 mogli osobiście poznać pracowników Straży Pożarnej. Uczniowie mogli dowiedzieć się co najczęściej wywołuje pożary w mieszkaniach? kiedy są wzywani strażacy? co wożą w swoim wozie strażackim? kto może zostać strażakiem ? oraz wiele innych ciekawych informacji dotyczących tej trudniej i niebezpiecznej pracy. Na koniec spotkania każdy uczeń miał możliwość wejść do wozu strażackiego oraz przymierzyć hełm strażaka. Wielu chłopców a nawet dziewczynek wyraziło chęć,by przyszłości zostać strażakiem.
1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika strony i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu Szkoła Podstawowa nr 18 z siedzibą pod adresem ul. Ocicka 52, Racibórz.
4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
6. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
a) „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
c) „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
d) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu partnerów.
9. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

GODZINY

(OD – DO)

NAZWA ZAJĘĆ

KLASA

DZIEŃ TYGODNIA

PROWADZĄCY

Płatne, statutowe

lub

Art.42 ust.2 KN

Sala/klasa

15.30 – 16.30

Badminton

II - VI

Wtorek

czwartek

Mariusz Kaleta

płatne

sala parkietowa

14.35 – 15.20

Konsultacje

IV-VI

Środa

Sława Mądrzyńska - Galińska

Art.42 ust.2 KN

A-1-5/ gabinet wicedyrektora

14.35-15.20

Zajęcia powtórzeniowe przed egzaminem gimnazjalnym.

3 G

wtorek

D. Bluma-Waniek

Art.42 ust.2 KN

B-2-2

14.35-15.20

Praca z uczniem słabym.

7 i 8

czwartek

D. Bluma-Waniek

Art.42 ust.2 KN

B-2-3

 

Kółko teatralne

2 a

 

Maria Płonka

Art.42 ust.2 KN

   

16,05-17,05

Siatkówka dla każdego

VIII i młodsi

czwartek

D. Bułatek-Wypiór

SZS

Sala sportowa

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

Siatkówka dla każdego

- Sobota Siatkarska

VIII i

II-III-IV

sobota

D. Bułatek-Wypiór

SKS

Sala sportowa

11:00 – 11:45

Scholka dziecięca

III SP - III GIM

sobota

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

płatne

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. III – chłopcy

poniedziałek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. VII – gr. I

czwartek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. III – dziew.

poniedziałek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

18.40 – 19.25

Przygotowanie do bierzmowania

Kl. VII– gr. II

czwartek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

19.30 – 21.00

Młodzi u Matki

Od kl. VII

piątek

Ks. mgr. lic. Artur Juzwa

Art.42 ust.2 KN

Salka katechetyczna

13.40 – 14.25

Kółko polonistyczne

VIII – III G

środa

Izabela Rumpel

Art.42 ust.2 KN

C-2-3

8.00 - 8.45

English for everyone

V c

piątek

Magdalena Podhajska

Art.42 ust.2 KN

A-2-10

14.40-15.25

Zajęcia dodatkowe biologiczno-chemiczne

Kl. VII,VIII i IIIG

poniedziałek

Joanna Klinos

Art.42 ust.2 KN

C-1-3

15.30 - 17.00

Piłka Siatkowa

VIII- IIIGIM

wtorek

M. Dastig

płatne

Sala sportowa

10.00 - 11.30

Soboty siatkarskie

III-IV

VIII-III GIM

sobota

M. Dastig

D. Bułatek- Wypiór

Art.42 ust.2 KN

Sala sportowa

15.20 – 16.05

ZUMBA – zajęcia taneczne

I-III

poniedziałek

Marta Wiesiołek

Art.42 ust.2 KN

Sala korekcyjna

14.35 – 16.05

Lego Education
WeDo 2.0

I-III

wtorek

Tomasz Hetman

Art.42 ust.2 KN

A-2-12

14.35 – 16.05

Gwiazdki Osiemnastki

II-VIII

poniedziałek

Tomasz Hetman

Art. 42 ust.2 KN

A-2-9

15.30 – 16.15

Gwiazdki Osiemnastki – soliści

II-VIII

środa

Tomasz Hetman

Art. 42 ust.2 KN

A-2-9

8.00 - 8.45

Zajęcia dla chętnych

z j. angielskiego

VII a

wtorek

Ewa Folęga

Art.42 ust.2 KN

A-2-6

13.40 - 14.25

„Enjoy your English”

VIII

poniedziałek

Sabina Kubiak

Art. 42 ust.2 KN

C-1-4

13.40-14.25 'Enlish is fun"   piątek Sabina Kubiak Art. 42 ust.2 KN C-1-4

12.40 - 13.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I A

czwartek

Izabela Lechowicz

płatne

B-1-3

12.40 - 13.25

Kółko rozrywek umysłowych

I A

poniedziałek

od 1.01.2019

Izabela Lechowicz

Art.42 ust.2 KN

B-1-3

13.40 - 14.25

Dzieci Maryi kl. III

kl. III

piątek

s. Elżbieta Figurniak

Art. 42 ust.2 KN

A-0-9

14.35 - 15.20

Dzieci Maryi kl. IV-VI

kl. IV-VI

piątek

s. Elżbieta Figurniak

Art. 42 ust.2 KN

A-0-9

8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2c

wtorek

Ilona Jaskot

płatne

B-0-2

11.45 - 12.30

Kółko „Rozrywki umysłowe”

2c

poniedziałek

Ilona Jaskot

płatne

B-0-2

8.00 – 8.45

Rozwijające uzdolnienia matematyczne

4b

poniedziałek

Marzena Bugiel

Art.42 ust.2 KN

B-2-8

7.15 – 7.45

Przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

8c

wtorek

Marzena Bugiel

Art.42 ust.2 KN

B-2-8

8.00 – 8.45

Przygotowujące do Wojewódzkiego Konkursu

8a

środa

Marzena Bugiel

Art.42 ust.2 KN

B-2-8

14.35 – 15.20

Dydaktyczno - wyrównawcze

4c, 4b

czwartek

Marzena Bugiel

płatne

B-2-8

15.30 – 16.15

Dydaktyczno - wyrównawcze

7a, 7b, 7c

czwartek

Marzena Bugiel

płatne

B-2-8

8.00 - 8.45

Gimnastyka korekcyjna

1a

piątek

Małgorzata Kosmala

płatne

Sala korekcyjna

12.40 - 13.25

Gimnastyka korekcyjna

2c

wtorek

Małgorzata Kosmal

płatne

Sala korekcyjna

13.40 - 14.25

Gimnastyka korekcyjna

3a

środa

Małgorzata Kosmal

płatne

Sala korekcyjna

14.30 - 15.15

Kółko dziennikarskie

RedakcjaDyzia

poniedziałek

Maria Brajtszedel

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

8.00 - 8.45

Kółko dziennikarskie

Redakcja Dyzia

czwartek

Maria Brajtszedel

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

13.30 - 14.15

English is Fun

6 c

poniedziałek

Aldona Piszczan

Art.42 ust.2 KN

A-2-5

12. 30 – 13. 25

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

III a

piątek

Barbara Wenerska

płatne

B-0-6

8. 00 – 8. 45

Kółko odkrywców

III a

czwartek

Barbara Wenerska

Art.42 ust.2 KN

B-0-6

8.00 - 8.45

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

VIII

środa

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

B-2-7

14.35 - 15.20

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

VIII

wtorek

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

B-2-9

13.40 - 14.25

Kółko dziennikarskie

VIII a

poniedziałek

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

8.00 - 8.45

Kółko dziennikarskie

VII a

czwartek

Mirella Obłąg

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

14:35 - 15:20

Kółko plastyczne

Wszyscy chętni

środa

Mariusz Janicki

Art.42 ust.2 KN

C-0-1

7.00 - 8.00

Spotkania wspierające z rodzicami

I-VIII

III gimn

poniedziałek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

12.40 - 14.25

Działania pedagogiczne

I-VIII

III gimn

wtorek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

12.40 - 13.25

Działania pedagogiczne

I-VIII

III gimn

czwartek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

12.40 - 13.25

Działania pedagogiczne

I-VIII

III gimn

piątek

Lilianna Zolisz

Art. 42 ust 2KN

A-1-4

8.50 - 9.50

Zajęcia rewalidacyjne

V c

środa

Lilianna Zolisz

płatne

 

10.50 - 11.50

Zajęcia rewalidacyjne

VII a

środa

Lilianna Zolisz

płatne

A-1-4

7.50 - 8.50

Zajęcia rewalidacyjne

V c

czwartek

Lilianna Zolisz

płatne

A-1-4

8.45 - 9.45

Zajęcia rewalidacyjne

VII a

piątek

Lilianna Zolisz

płatne

A-1-4

8.00 - 8.45

English is easy.

III c G

wtorek

Monika Pytel

Art.42 ust.2 KN

B-2-9

13.40 - 14.25

English is fun.

IV a

wtorek

Monika Pytel

Art.42 ust.2 KN

B-2-9

14.25 – 15.20

Warsztaty dziennikarskie

III c G, V a

czwartek

Monika Pytel

Art.42 ust.2 KN

Dyzio

8:00 – 8:45

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki

VII

poniedziałek

Iwona Kuźmicz

płatne

A-1-10

13:40 - 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

V, VI

czwartek

Iwona Kuźmicz

płatne

A-1-10

14:35 - 15:20

Konsultacje z matematyki

„Matematyka dla wszystkich”

IV, V

czwartek

Iwona Kuźmicz

Art.42 ust.2 KN

A-1-10

7.00 – 7.45

Kółko historyczne

VII, VIII i III G

poniedziałek

Aleksandra Fleger

Art. 42.ust.2 KN

C-0-1

13.35 – 14.20

Zespół folklorystyczny

VII, VIII i III G

wtorek

Aleksandra Fleger

Art. 42.ust.2 KN

Aula

8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

VII

wtorek

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

13.40 - 14.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

V

środa

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

14.35 - 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

III Gim, VIII

środa

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

14.35 - 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

VI

piątek

Jolanta Bachryj-Bojnicka

płatne

C-1-2

14.35 -­­­ 15.20

Kółko z geografii

V-III G

wtorek

Grażyna Muszkiet

Art.42 ust.2 KN

C-1-2

14.35 - 15.20

Kółko z geografii

VII, VIII

czwartek

Grażyna Muszkiet

Art.42 ust.2 KN

C-1-2

14:35 - 15:20

„Lubię matematykę”

VC,VIC,VIIA

wtorek

Bogusława Niedzielska

płatne

A-1-6

15:25 - 16:10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VB,VIB, VIC

czwartek

Bogusława Niedzielska

płatne

A-1-6

8:00 - 8:45

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki

VIIA

poniedziałek

Bogusława Niedzielska

płatne

A-1-6

8.00 – 8.45

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

I b

piątek

Danuta Ruczaj

płatne

B-1-2

12.40 – 13.25

Rozrywki umysłowe

I b

środa

Danuta Ruczaj

Art.42 ust.2 KN

B-1-2

13.20 – 14.25

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

III G

wtorek

Justyna Fichna - Wójcik

płatne

C-2-4

14.35 – 15.20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

VIII

piątek

Justyna Fichna - Wójcik

płatne

C-2-4

16.00 - 17.00

Minisiatkówka

V

poniedziałek

Małgorzata Frątczak

Art.42 ust.2 KN

Sala gimnastyczna

13.40 - 14.25

Kółko Minecraft

II-III

środa

Janusz Jureczko

Art.42 ust.2 KN

A-1-3

14.35 – 15.20

Kółko programistyczne

VI

środa

Janusz Jureczko

Art.42 ust.2 KN

A-1-3

12.40 - 13.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I A

czwartek

Izabela Lechowicz

płatne

B-1-3

12.40 - 13.25

Kółko rozrywek umysłowych

I A

poniedziałek

od 1.01. 2019

Izabela Lechowicz

Art.42 ust.2 KN

B-1-3

13.40 – 15.20

Nauka pływania na H2O

I A, II A

środa

  1. Lechowicz

M. Płonka

Art.42 ust.2 KN

Basen

12.40 – 14.25

Nauka pływania na H2O

I B, II C

III A

czwartek

D. Ruczaj

I. Jaskot

B. Wenerska

Art.42 ust.2 KN

basen

13.40 – 15.20

Nauka pływania na H2O

I C, IIIB

wtorek

M. Stolarz

I. Kabała

Art.42 ust.2 KN

basen

8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I c

poniedziałek

Magdalena Stolarz

płatne

B-1-10

8.00 - 8.45

Rozrywki umysłowe

I c

środa – od stycznia

Magdalena Stolarz

Art.42 ust.2 KN

B-1-10

14.35 – 15.20

Doradztwo zawodowe

Wszyscy chętni

poniedziałek

Dorota Kotwica

Art.42 ust.2 KN

B-1-4

14.35 – 15.20

Kółko przygotowujące do konkursu ŻAK

Wszyscy chętni

wtorek

Aldona Uchańska- Oleksy

Art.42 ust.2 KN

A-0-9

16.35 – 17.30

Kółko liturgiczne- Msza szkolna Kościół Matki Bożej

chętni

czwartek

Aldona Uchańska- Oleksy

Art.42 ust.2 KN

A-0-9

14.35 – 15.20

Kółko biologiczne

Wszyscy chętni

wtorek

Małgorzata Jakubowska

Art.42 ust.2 KN

A-1-5

8.55 - 9.40

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

II b

środa

Izabela Kuźnik

płatne

B-0-5

11.45 - 12.30

Zajęcia artystyczne

II b

piątek

Izabela Kuźnik

płatne

B-0-5

8.00 - 8.45

Zajęcia uzupełniające

III b

poniedziałek i piątek

Ilona Kabała

płatne

B-0-8

13.40 - 14.25

Zajęcia wyrównawcze

III b

czwartek

Ilona Kabała

płatne

B-0-8

13.40 - 14.25

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

I- III

poniedziałek

Ilona Kabała

płatne

B-0-8

13.40 - 14.25

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

IV-VI

piątek

Ilona Kabała

płatne

B-2-4

14.35 - 15.20

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

IV-VI

piątek

Ilona Kabała

płatne

B-2-4

8.00 - 8.45

dyżur nauczycielski

IV - VIII

czwartek

Dorota Orzechowska

Art.42 ust.2 KN

A-0-6

8.00 - 8.45

dyżur nauczycielski

IV - VIII

piątek

Dorota Orzechowska

Art.42 ust.2 KN

A-0-6

8.00 - 8.45

Korekcyjno -kompensacyjne

IVa IV b

poniedziałek

Iwona Marciniecka

płatne

B-1-9

13.40 - 14.25

Korekcyjno -kompensacyjne

VI c

poniedziałek

Iwona Marciniecka

płatne

A-0-5

13.40 - 14.25

Korekcyjno -kompensacyjne

III a +I c

środa

Iwona Marciniecka

płatne

B-0-9

14.35 - 15.20

Korekcyjno -kompensacyjne

Va +VIa

czwartek

Iwona Marciniecka

płatne

A-0-5

7.15 – 8.00

Konsultacje dla rodziców

I – VIII

środa

Justyna Zysiek – Semanyszyn

płatne

B-2-4

Oliwia Majerczak – I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Siatkówki Plażowej Dziewcząt

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy III Gimnazjum

II miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turniej Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Klasa II- III Gimnazjum

III miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

Kacper Piskorz - I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy III Gimnazjum

I miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Skok Wzwyż

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Siatkówki Plażowej Chłopców

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

Krzysztof Wramba - I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy III Gimnazjum

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Siatkówki Plażowej Chłopców

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

Mateusz Kubita - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy IIII Gimnazjum

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

Zuzanna Grybsz- I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

II miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy III Gimnazjum

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

Monika Homola- I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy III Gimnazjum

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

Łukasz Kołodziej - I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy III Gimnazjum

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach w La Skok Wzwyż

Daria Krzanicka- II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy III Gimnazjum

II miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Klasa II-III Gimnazjum

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

Alicja Pytlik – I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w ogólnopolskim II Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Metafizycznej

Wyróżnienie w XI Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej

Joanna Górska- III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La 60 M

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La 60 m

Jakub Buban - III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

Natalia Karpińska- I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

  1. III B G

Szymon Kostka – I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

III miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Chłopców

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

Piotr Załubski - I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza Skok w Dal

Nicolas Janik - III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

Damian Warchał - III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

  1. II A G

Dagmara Panicz – I miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego W Drużynowych Zawodach W La Dziewcząt

I miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Klas II - III Gimnazjum

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy II Gimnazjum

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Pchnięcie Kulą

III miejsce w Finale Miejskich Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Skok Wzwyż

Wiktoria Wilusz - I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Siatkówki Plażowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy II Gimnazjum

I miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Klas II - III Gimnazjum

I miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

II miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La 60 m

Kamil Czerny- I miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Skok Wzwyż

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

II miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy II Gimnazjum

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

Wiktor Bugla- I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy II Gimnazjum

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza W La Skok W Dal

III miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Chłopców

III miejsce w Finale Miejskim w Koszykówce Chłopców

Amadeusz Czech- I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

II miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza Pchnięcie Kulą

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Pchnięcie Kulą

Kamil Koczy- I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy II Gimnazjum

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

III miejsce w Finle Miejskim Tenisa Stołowego Chłopców

Bartosz Rydzek - II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy II Gimnazjum

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La 1000 m

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

Nicole Zielonka – I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

II miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La 600 m

III miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

Szymon Mystkowski – I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

Emilia Świerz - II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy II Gimnazjum

III miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

Piotr Thamm- I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego W Drużynowych Zawodach W La Chłopców

Jagoda Szweda – I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

Jakub Kwiatkowski – II miejsce w rejonowym Diecezjalnym Konkursie Gimnazjalistów

Mateusz Klimas - II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy II Gimnazjum

Wojciech Orliński - III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

Zuzanna Sowa- III miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

  1. II B G

Kamil Nadskakulski – I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

II miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym w Piłce Plażowej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Skok Wzwyż

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy II Gimnazjum

Julia Wasylków - I miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Skok Wzwyż

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy II Gimnazjum

Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Skok Wzwyż

Kamil Górski - I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego                         w La Skok Wzwyż

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Skok Wzwyż

III miejsce w Małym Memoriale Lekkoatletycznym im. Janusza Kusocińskiego Skok Wzwyż

Sandra Kilar- I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La 300 m

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La 300 m

Wiktoria Sławińska - I miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

Borys Mirosław - I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców

Kamila Badowska – III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy II Gimnazjum

III miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

Emilia Główka- III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy II Gimnazjum

Maciej Kądzioła - III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

Nikola Kondziołka - II miejsce w Finale Miejskim w Biegach Łyżwiarskich Dziewcząt

Casper Hańczuch - III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego W Drużynowych Zawodach W La Chłopców

Mateusz Bywalec-III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La 1000 m

Rafał Jagiełło - III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

  1. II C G

Magdalena Markiewicz –I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

I miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Skok w Dal

I miejsce w Finale Miejskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Dziewcząt

Zofia Wierzbicka- I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Pchnięcie Kulą

Wiktoria Wydmuch - I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La 60 m

Weronika Bugla- wyróżnienie w ogólnopolskim II Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Metafizycznej

Klaudia Buchter - III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego W La Skok Wzwyż

Paulina Doleżych – I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

Natalia Uherek - I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

  1. VII A

Amelia Fac –finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Biologia. Plus.

laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS

Jessica Jagiełło- I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

II miejsce w Finale Miejskim w Biegach Łyżwiarskich Dziewcząt

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza 60 M

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La 60 M

Oliwia Widenka - I miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Dziewcząt

III miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

III miejsce w Małym Memoriale Lekkoatletycznym im. Janusza Kusocińskiego Skok w Dal

Patrycja Kubek- II miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Dziewcząt

III miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

Paulina Gronowicz - I miejsce w Powiatowym Konkursie Twórczości Artystycznej

Julia Garbas – III miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

KL.VII B

Zuzanna Woch – laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Biologia. Plus

  1. VII C

Igor Kucybała- I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego                         w La Skok Wzwyż

I miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La Skok Wzwyż

II miejsce w Małym Memoriale Lekkoatletycznym im. Janusza Kusocińskiego Skok Wzwyż

III miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy VII

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

Eliza Kosmala- I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Skok Wzwyż

II miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

II miejsce w Finale Miejskim w Biegach Łyżwiarskich Dziewcząt

III miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Klasa VII

III miejsce w Małym Memoriale Lekkoatletycznym im. Janusza Kusocińskiego Skok Wzwyż

Filip Bywalec –I miejsce w Rejonowym Etapie Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2018

II miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza W La 60 M

Kacper Olszyna – II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Skok Wzwyż

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy VII

Daria Szyra – II miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy VII

Michał Telejko- I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy VII

II miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach Raciborza w La 1000 m

Martyna Zięć – II miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek oPuchar Burmistrza Krzanowic

III miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Klasa VII

Szymon Warsz - I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy VII

Oliwia Józefiak - II miejsce w Finale Miejskim w Biegach Łyżwiarskich Dziewcząt

Wiktor Kuźmicz - II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy VII

Xawier Widera - II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców Klasy VII

Maria Paszczyńska – III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klasy VII

Sebastian Trąd- III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego w Drużynowych Zawodach w La Chłopców

  1. VI A

Laura Nowak – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego "Albus"

II miejsce w międzyszkolnym Konkursie Językowym "Lernen, Spielen, Spass haben"

Julia Kaleta – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym o Puchar Prezydenta

laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Jesicca Kerner- II miejsce w międzyszkolnym Konkursie Językowym "Lernen, Spielen, Spass haben"

Jakub Kmiecik –II miejsce w Wojewódzkim Konkursie j. angielskiego "The Globe"

Samuel Kurek – III miejsce w Miejskim Konkursie Humanistycznym

Zuzanna Łapin - III miejsce w Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

  1. VI B

Victoria Groeger- laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym o Puchar Prezydenta

I miejsce w X Rejonowym Drużynowym Konkursie Religijnym „Na drodze Cię Jezu spotykam”

Dawid Kretek - I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Markowicach

I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

                               I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

Tymoteusz Rosga – I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Markowicach

I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

Małgorzata Starzyńska- laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym o Puchar Prezydenta

Emilia Rzeszowska – I miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Dziewcząt

III miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

Maja Gadżała - I miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Dziewcząt

Maria Lipińska - I miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Dziewcząt

Oliwier Olszyna - II miejsce w Finale Miejskim Tenisa Stołowego Chłopców

Julia Pacharzyna - II miejsce w Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

Julia Piątek - III miejsce w Finale Miejskich Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

Daniel Piszczek - III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach w La Skok w Dal

Tobiasz Słysz - III miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach w La 1000m

  1. VI C

Emilia Grabowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

II miejsce w międzyszkolnym Konkursie Językowym "Lernen, Spielen, Spass haben"

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego "Albus"

II miejsce w Halowych Mistrzostwach La Skok w Dal

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Skok w Dal

III miejsce w Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

Adam Kądzioła- I miejsce w Finale Miejskich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

I miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach w La 300 m

I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

Kacper Masiak - I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La 60m

I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

Szymon Kopciuch- I miejsce w Finale Miejskich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza Powiatu Raciborskiego w La Skok Wzwyż

I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

Szymon Łopacz - laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Marlena Caboń- III miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt

  1. V A

Karol Groeger – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "ALBUS"

laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Julia Łobos – I miejsce w X Rejonowym Drużynowym Konkursie Religijnym "Na drodze Cię Jezu spotykam"

laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Biologia. Plus

Pablo Dąbrowski - laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Historia Plus.

Oliwia Stryjska –wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "ALBUS"

Oliwia Zgórska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "ALBUS"

  1. V B

Maksymilian Marczak - I miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

I miejsce w Jesiennych Halowych Mistrzostwach w La 1000m

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Markowicach

I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini piłki Siatkowej Chłopców

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La 1000 m

Dawid Kabat - I miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

I miejsce w Halowych Mistrzostwach La Skok w Dal

I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Markowicach

I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini Piłki Siatkowej Chłopców

Maximilian Śliwiński - I miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

I miejsce w Halowych Mistrzostwach w La 60 m

I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Markowicach

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini piłki Siatkowej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Półfinale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców

Aleksander Hylak - I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Markowicach

I miejsce w Finale Powiatowym Mini Piłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Mini piłki Nożnej Chłopców

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini piłki Siatkowej Chłopców

Marcel Wramba – I miejsce w Finale Rejonowym Mini piłki Nożnej Chłopców

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La Pchnięcie Kulą

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini piłki Siatkowej Chłopców

Szymon Petryszak - I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Markowicach

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini piłki Siatkowej Chłopców

Bartosz Kula – I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini Piłki Siatkowej Chłopców

Piotr Rzytki – I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini Piłki Siatkowej Chłopców

Oliwia Milniczyn –III miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Dwójek Siatkarskich Dziewcząt

III miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza Krzanowic

Jonasz Zolisz - I miejsce w Finale Powiatowym Minipiłki Nożnej Chłopców

I miejsce w Finale Rejonowym Minipiłki Nożnej Chłopców

Franciszek Michalak - laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Katarzyna Bytomska – III miejsce w Powiatowym Turnieju Dwójek i Trójek o Puchar Burmistrza

Tymon Gądek- II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini Piłki Siatkowej Chłopców

Wiktoria Piontek - III miejsce w III Powiatowym Mikołajkowym Turnieju „Dwójek Siatkarskich” Dziewcząt

Paweł Skiba - II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Mini Piłki Siatkowej Chłopców

  1. V C

Kacper Doczumiński- laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Michał Wieczorek- laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Robert Zgaślik - laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

  1. IV A

Anna Bors – laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

III miejsce w powiatowym konkursie Matematyczny Czar Par

III miejsce w Powiatowym Konkursie

Pięknego Pisania "Zostań Mistrzem Kaligrafii"

Milena Fuks - III miejsce w powiatowym konkursie Matematyczny Czar Par

Oliwia Gronowicz- I miejsce w Powiatowym Konkursie Twórczości Artystycznej

Marta Łozińska – I miejsce w X Rejonowym Drużynowym Konkursie Religijnym "Na drodze Cię Jezu spotykam"

  1. IV B

Zofia Skawińska –I miejsce w ogólnopolskim II Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej                          i Metafizycznej.

I miejsce w XI Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej

  1. IV C

Bartłomiej Graj- laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Karolina Brzózka- laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

  1. III A

Amelia Machalska – I miejsce w powiatowym XVIII Turnieju Wiedzy Eko-Asy 2018

laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Maja Białas - III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną

Aleksander Czekajło - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Katarzyna Demianowska- laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Bartosz Klohsek- laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Dorota Krawczuk – I miejsce w powiatowym XVIII Turniej Wiedzy Eko-Asy 2018

Krzysztof Malczyk - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

  1. III B

Przemek Jaśkowiak - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Michalina Socha - laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

Anna Miodek - laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

  1. III C

Zuzanna Kobylańska – III miejsce w XX Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz ortografii"

Kacper Kosela - laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus.

  1. II A

Julia Wieczorek – I miejsce w XI Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie lektur dla uczniów kl. II

III miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Turystycznej, Harcerskiej i Patriotycznej

Joanna Graj – III miejsce w XI Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

Michał Łoziński – II miejsce w II Powiatowym Konkursie dla klas II "Mistrz rozrywek umysłowych"

Liliana Płonka –II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie lektur dla uczniów kl. II

logoprz1. IX 1993r. - Uroczyste otwarcie naszej szkoły , na stanowisku dyrektora p. Norbert Mika. Pracowało w niej 22 nauczycieli ( obecnie w 2018r. pracuje 63)


1X 1993r. - Powołanie na stanowisko wicedyrektora p. Danuty Skóry

22.XII 1993 r. - Plebiscyt - uczniowie wybierają patrona szkoły - zdecydowaną większością zwyciężyło imię Książąt Raciborskich .

I 1994r. - Rozpoczyna działalność pierwsza drużyna harcerska w naszej szkole

22.V 1994 - Odbywa się pierwszy Festyn Szkolny ( który organizowany jest co roku aż do dziś dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców , uczniów , nauczycieli i sponsorów stał się jedną z tradycji szkoły)

10.XII 1995r. - Uroczyste otwarcie Bloku Sportowego - sal gimnastycznych i boisk.

3.IV 1996 r . - Powołanie Uczniowskiego Klubu Sportowego im. Olimpijczyków Śląskich.

1.IX 1997r. - Naszą szkołę odwiedza minister edukacji Jerzy Wiatr i minister sportu Stefan Paszczuk

XI 1997r. - Wychodzi pierwszy numer szkolnej gazetki DYZIO

XII 1997 - Rozpoczynamy współpracę ZŚ Opava Mirowa a wkrotce zZS Opava - Kylesovice , która owocuje wieloma wspólnymi projektami - warsztatami artystycznymi , zawodami sportowymi , wycieczkami ,lekcjami

21.V 1997 - Na podstawie uchwały Rady Miejskiej otrzymujemy akt nadania imienia Książąt Raciborskich.

22.I 1998r. - W naszej szkole odbywają się Międzynarodowe Targi Pomocy Powodzianom, p.dyr Norbert Mika i p. wicedyrektor Danuta Skóra otrzymują nagrody za pomoc powodzianom .
- Powstaje wyjątkowo piękny hymn naszej szkoły ,, Dzisiaj nie ma już rycerzy". Autorem słów i muzyki jest p. Tomasz Kubala

8.X 1999r - Pierwsze wydanie nowej gazetki szkolnej ,,Szkolny Ekspress ''
- Po raz pierwszy bierzemy udział w ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Góra Grosza.

IX 1999r. - Powołanie na stanowisko dyrektora SP 18 p. Danuty Skóry i wicedyrektora p. Sławy Mądrzyńskiej- Galińskiej

2000r. - Pierwsza edycja Powiatowego Konkursu Racibórz - moje miasto i szkolnego Najpiękniejsza Baśń Bożonarodzeniowa.

2001r. - Otwarcie ku ogromnej radości uczniów pierwszej pracowni komputerowej.
- Inauguracja działalności Szkolnego Klubu Małych Ekologów ,,POD JESIONEM'', ofiarnie pracującego w akcji ratowania kasztanowców w Raciborzu , akcji zakładania budek dla ptaków i zbiórkach na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt.

2002r. - Zaczynamy realizować SZS wg. ISO 14001

2003r. - Pierwszy Powiatowy Konkurs Mitologiczny ,,W świecie bogów i herosów '' , który nadal cieszy się dużym powodzeniem wśród uczestników.
- Nasza szkoła otrzymuje tytuł ,,SZKOŁY Z KLASĄ''- za udział w ogólnopolskiej akcji pod patronatem Prezydenta RP i Fundacji Centrum Edukacji Europejskiej i Gazety Wyborczej.
- Uroczyście obchodzimy dziesięciolecie szkoły

2004 r. - Nasz pierwszy z wielu obozów narciarskich w Małej Morawce w Czechach
- I miejsce w Miejskiej Lidze Szkolnej ( duży sukces sportowy )

2005 r. - Pierwsze edycje Wjewódzkich Konkursów z jęz. angielskiego i niemieckiego The Globe i Der Globus ( wcześniej miały zasięg powiatowy ) pod patronatemKuratorium Oświaty w Katowicach , które są przeprowadzane do dzisiaj i przyciągaja poliglotów z całego województwa

2008- 2009 r. - realizujemy projekt unijny ,,Razem bez granic- nauka , zabawa , sport ''

8VI 2009r. - przeprowadzamy pierwszy Wojewódzki Konkurs Pierwszej Pomocy - ZPD- czyli Zatrzymaj się , Pomyśl , Działaj '' przy współpracy z Centrum Kształcenia Nauczycieli ,,Precursor"

2009 - 2011r. - Projekt Commenius

2010 - 20011r. - Projekt ,, Szlachetne zdrowie - jestem tym co jem ''

2011- 2013r. - Projekt POKL ,,Indywidualizacja procesu nauczania klas I-III Szkoły Podstawowej ''

8 V 2012 r. - Uroczyste nadanie naszej szkole sztandaru

VII 2018r. - Długoletnia p. dyrektor mgr Danuta Skóra odchodzi na zasłużoną emeryturę.

1 IX 2018r. Nowym dyrektorem "osiemnastki" zostaje mgr Mariusz Kaleta.

Dyrektor szkoły:

mgr Mariusz Kaleta

 

Wicedyrektorzy:

mgr Sława Mądrzyńska - Galińska

mgr Janusz Jureczko