poniedziałek, 04 maj 2020 11:56

Drodzy Uczniowie SP18 i Rodzice - Czytelnicy Filii nr 8! Wyróżniony

W momencie kiedy otrzymamy pozytywną decyzję władz samorządowych w sprawie otwarcia raciborskich bibliotek dla czytelników Filia nr 8 również powróci do udostępniania swoich zbiorów.
Jednak reżim sanitarny wymaga od bibliotekarzy wprowadzenia zmian w znanym do tej pory procesie wypożyczania i zwracania zbiorów bibliotecznych.
W związku z tym w Filii Publiczno-Szkolnej nr 8 nie będzie wolnego dostępu do półek, czytelnicy będą obsługiwani przy wejściu do biblioteki.
Przyjmowane zwroty kierowane będą do 10-cio dniowej kwarantanny, wydłuży się zatem także czas realizacji zamówień i rezerwacji.
Wypożyczane zbiory będą po podaniu bibliotekarzowi tytułu/autora ewentualnie tematyki interesujących czytelnika pozycji.
Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa, czytelników, którzy korzystają z naszej Filii a mieszkają pod jednym adresem prosimy o oddawanie zbiorów za pośrednictwem jednego z czytelników (dla przykłady jeśli dziadkowie, rodzice oraz dzieci mają swoje konta w naszej bibliotece, mieszkają razem i chcą oddać książki to jeden z domowników zbiera wszystkie książki do oddania i przynosi do biblioteki w imieniu wszystkich domowników). Wypożyczanie również może odbywać się na podobnych zasadach.
Informacje o otwarciu bibliotek podamy na stronie internetowej www.biblrac.pl oraz na fanpage'u Filii nr 8 https://www.facebook.com/f8zorska/ Zapraszamy do obserwowania.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 32 419 04 93 bądź mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Serdecznie pozdrawiamy.
Bibliotekarze Filii Publiczno-Szkolnej nr 8 MiPBP w Raciborzu. <<<
 
Będę bardzo wdzięczna za umożliwienie poinformowania uczniów i rodziców o nowych zasadach korzystania z biblioteki.
 
Dziękuję i pozdrawiam,
Katarzyna Rzytki
Filia Publiczno-Szkolna nr 8
ul. Żorska 2, 47-400 Racibórz
telefon: 32 419 04 93
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wyświetlony 860 razy