logoprzmSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KSIĄŻĄT godloherb kolorRACIBORSKICH W RACIBORZU

Klasa IIA

Paulina Fulneczek

Amelia Ignatowicz

Julia Ignatowicz

Jessica Kerner

Martyna Krupa

Laura Nowak

Szymon Nowak

Anna Pason

Tymon Smaź

Maja Szramek

Karolina Wanat



Klasa IIB

Paweł Bluk

Zuzanna Chyra

Aleksandra Frankowicz

Maja Gadżała

Victoria Groeger

Martyna Mielnik

Oliwier Olszyna

Julia Osmenda

Julia Pacharzyna

Kacper Żyła


Klasa IIC

Igor Bętkowski

Marlena Caboń

Filip Fuks

Emilia Jakonis

Kamila Koszany

Magdalena Kunc

Szymon Łopacz

Kacper Masiak

Wiktoria Twardowska


Klasa IIIA

Przemysław Chrzanowski

Amelia Fac

Julia Garbas

Mateusz Gawryluk

Paulina Gronowicz

Marta Jaworska

Jakub Junka

Alicja Kalisz

Jakub Kasprzycki

Patrycja Kubek

Marta Piątek

Aleksandra Szyndler

Oliwia Widenka


Klasa IIIB

Martyna Brajtszedel

Jakub Ciesielski

Małgorzata Fiołka

Alicja Fulneczek

Emilia Kawalec

Zuzanna Koczwara

Dawid Mystkowski

Adam Niklewicz

Anna Roczek

Zuzanna Woch

Dorota Zielińska

Jakub Zwoliński


Klasa IIIC

Zuzanna Doktór

Matylda Frątczak

Michał Gronowicz

Piotr Jakubowski

Piotr Kapłon

Eliza Kosmala

Kamila Kostka

Alicja Lyko

Bartosz Skibiński

Michał Telejko

Szymon Warsz

Martyna Zięć



Klasa IVA

Kamila Badowska

Nicole Zielonka


Klasa IVB

Maciej Lorenz

Karolina Czop

Weronika Kilijan

Jakub Kwiatkowski

Artur Nawrot

Emilia Główka

Karolina Koczy

Patrycja Czółowska

Szymon Mystkowski



Klasa IVC

Zofia Wierzbicka

Hanna Gronowicz

Jakub Bańdura

Magdalena Markiewicz

Karolina Kosik

Aleksandra Nosol

Paulina Doleżych

Wiktoria Wydmuch

Natalia Uherek

Alicja Zdanowicz


Klasa VA

Magdalena Jamuła

Natalia Kowalczyk

Maria Krzemień

Sebastian Rumpel

Emilia Dziewit

Krzysztof Mitko

Agnieszka Gronowicz

Denis Tyz

Kaja Ball

Anna Górka

Julia Bujnowska

Alicja Madera


Klasa VB

Wojciech Fulneczek

Paweł Żelazko

Franciszek Żurawicki

Mikołaj Lipiński

Emilia Kowalewska

Michał Nachlik

Mateusz Kubita

Alicja Pytlik

Maja Mańkiewicz

Aleksander Banasiak

Zuzanna Grybsz

Katarzyna Walczowska


Klasa VC

Emilia Pawłowska

Kinga Margyciok

Emilia Sulima


Klasa VIA

Wiktoria Kopczyńska

Maciej Mormul

Jagoda Główka

Kamila Czop


Klasa VIB

Julia Pleszewska

Magdalena Nowak

Dominik Kilijan

Oliwia Grubasz

Alicja Jacheć

Natalia Siwiec

Anna Dąbkowska

Jakub Koczwara

Szymon Błaszczyk

Beata Jacheć

Jakub Piszczan

Kacper Klinos

Wojciech Stępień


Klasa VIC

Tomasz Lukoszek

Adam Chromiec

Emilia Wodecka

Tomasz Paruzel

Julia Szeremeta