Szkoła Podstawowa nr 18
im. Książąt Raciborskich

LAUREACI KONKURSÓW POWIATOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH I MIĘDZYNARODOWYCH  ORGANIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

KL. VIA

Grzegorz Adamek – finalista „Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego z elementami Przyrody”

laureat I stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus”

wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

 III miejsce w powiatowym „Matematycznym Konkursie o Puchar Prezydenta”

IV miejsce w „VII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym EKOMAT”

II miejsce w Powiatowym Konkursie Humanistycznym

laureat IV stopnia międzynarodowego konkursu „ Test Historia Oxford Plus”

 V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „The Globe”

X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „ALBUS”

 

Marek Kula - III miejsce w powiatowym „Matematycznym Konkursie o Puchar Prezydenta”

IV miejsce w „VII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym EKOMAT”

laureat IV stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus”

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie  „Z ekologią za pan brat”

 

KL. VB

Piotr Piątek - III miejsce w powiatowym konkursie „Matematyczny Czar Par”

 laureat II stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus” 

 wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

 laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

 

KL. III C

Tomasz Lukoszek – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie EKO-ASY

VI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym  „Z matematyką za pan brat”

bardzo dobry wynik  w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

 

KL. V A

Frydrych Maksymilian - laureat IV stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus” 

laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „ALBUS”

 

KL. V C

Beata Bugiel - III miejsce w powiatowym konkursie „Matematyczny Czar Par”

 laureat IV stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus”

laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

 

KL. VI C

Tomasz Bednarski - III miejsce w powiatowym „Matematycznym Konkursie o Puchar Prezydenta”

laureat II stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus” 

 laureat III stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

 

KL. IV A

Marta Folęga - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „ALBUS”

laureat IV stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

 

KL. IV C

Szymon Anolik - laureat III stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus” 

 

KL.V B

Natalia Obłąg - laureat IV stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „ALBUS”

 

KL. II A 

Emilia Dziewit – wyróżnienie w „Diecezjalnym Konkursie Plastycznym Opole 2011”

 

KL. II B

Wojciech Fulneczek - bardzo dobry wynik  w międzynarodowym konkursie „Kangurek Matematyczny”

 

KL. III A

Maciej Mormul – III miejsce w powiatowym  „Międzyszkolnym Konkursie EKO-ASY”

 

KL.III B

Szymon Błaszczyk – II miejsce w Powiatowym Konkursie „Mały Europejczyk”

Alicja Jacheć – II miejsce w Powiatowym Konkursie „Mały Europejczyk”

Magdalena Nowak - II miejsce w Powiatowym Konkursie „Mały Europejczyk”

Julia Pleszewska – IV miejsce w „III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III”

 

KL. IVA

Kamil Czop - laureat II stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

 

KL. IV B

Elżbieta Bartoszewska – wyróżnienie w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej

 

KL. IV C

Bartłomiej Błaszczyk - laureat I stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

 

KL. V A

Wioletta Nowak - laureat II stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

Justyna Możejko - laureat III stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

Agnieszka Golbik - laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

Julita Kozioł  - laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

 

KL. VB

Maciej Krężel - laureat III stopnia międzynarodowego konkursu „Test Historia Oxford Plus”

Radosław Mazur - laureat III stopnia międzynarodowego konkursu „Test Matematyka Oxford Plus”

Aleksandra Nowak - laureat III stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

Patrycja Klimkowska - laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

Szymon Mikieko - laureat V stopnia międzynarodowego konkursu „Test Biologia Oxford Plus”

 

KL. V C

Aleksandra Kościółek -  II miejsce w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej

 

KL. VIA

Jagoda Bąk – I miejsce w X Jubileuszowym Konkursie Powiatowym o tytuł „Mistrza fletu”

Katarzyna Ćwikła - I miejsce w X Jubileuszowym Konkursie Powiatowym o tytuł „Mistrza fletu”

Wiktoria Margielewska - I miejsce w X Jubileuszowym Konkursie Powiatowym o tytuł „Mistrza fletu”

Justyna Szczerowska - I miejsce w X Jubileuszowym Konkursie Powiatowym o tytuł „Mistrza fletu”

Zuzanna Moc – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla kl. VI „I can Fly”

 

KL. VI C

Kacper Budny – wyróżnienie w XIX Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mistrz ortografii”

Szkoła na Facebooku
Kanał filmowy
Google+