Szkoła Podstawowa nr 18
im. Książąt Raciborskich

LAUREACI KONKURSÓW POWIATOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH I MIĘDZYNARODOWYCH  ORGANIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

KL.III B

Wojciech Fulneczek – III miejsce w „Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla kl. III”

wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

 

KL. VI B

Piotr Piątek – laureat „Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody”

laureat I stopnia z wyróżnieniem „Olimpiady Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

KL. IV B

Julia Pleszewska - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

 laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Biologia - Oxford Plus”

II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

 

KL. IV C

Tomasz Lukoszek - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Biologia - Oxford Plus”

 

Adam Chromiec - laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Biologia - Oxford Plus”

 

KL. IV A

Jagoda Główka - laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Historia - Oxford Plus”

laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Biologia - Oxford Plus”

 

KL.IV B

Magdalena Nowak - laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Historia - Oxford Plus” 

II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

 

KL. V A

Marta Folęga –I miejsce  w powiatowym konkursie języka angielskiego „I can fly”

III miejsce w „Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS”

 

KL. VI A

Maksymilian Frydrych – I miejsce w „I Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Learning is fun”

III miejsce  w powiatowym konkursie języka angielskiego „I can fly”

 

Julian Myśliwiec - I miejsce w „I Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Learning is fun”

II miejsce w „IV Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla klas VI”

 

KL. III B

Aleksander Banasiak – wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

 

KL. IV A

Wiktoria Kopczyńska - laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Historia - Oxford Plus”

 

KL. IV B

Anna Dąbkowska -  II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Aleksander Domagała -  II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Oliwia Grubasz – II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Wiktoria Hnatyszyn- II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Alicja Jacheć – II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Dominik Kiljan – II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Jakub Koczwara – II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Julia Kołodziejczyk - II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Natalia Siwiec - II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Jakub Słysz - II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Wojciech Stępień - II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

Radosław Wróbel - II miejsce w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - przegląd teatralny”

 

KL. IVC

Marcin Dominiak - laureat I stopnia „Olimpiady Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

Jakub Gadek - laureat I stopnia „Olimpiady Wiedzy Historia - Oxford Plus”

 

KL. V A

Kamil Czop - laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Historia - Oxford Plus”

 

KL. V B

Elżbieta Bartoszewska – II miejsce w „ V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej - konkurs recytatorski” 

Patryk Maciejewski - laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

Michał Platschek - laureat III stopnia „Olimpiada Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

 

KL. VC

Szymon Anolik - laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Matematyka - Oxford Plus”

Bartłomiej Błaszczyk - laureat I stopnia „Olimpiady Wiedzy Historia - Oxford Plus”

 

KL. VI C

Aleksandra Kościółek - II miejsce  w „V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2012 - konkurs piosenki”

Paulina Miketa – I miejsce w powiatowym konkursie „Mały ratownik PCK”

 

Szkoła na Facebooku
Kanał filmowy
Google+