Szkoła Podstawowa nr 18
im. Książąt Raciborskich

LAUREACI KONKURSÓW POWIATOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH I MIĘDZYNARODOWYCH  ORGANIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

KL. III C

Jakub Bańdura – I miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Z Matematyką Za Pan Brat”

wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

wyróżnienie III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford”

 

KL. VI A

Marta Folęga - wyróżnienie I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford”

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Albus

laureat z wyróżnieniem V Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla kl. VI „English For You”

I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „I Can Fly”

I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Kl. VI „English Is Fun”

I miejsce w  II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas VI „Learning Is Fun”

 

 

KL. VI B

Elżbieta Bartoszewska – III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej „Sing Is For Us”

laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

I miejsce w Powiatowym Konkursie Religijnym "Na drodze Cię, Jezu, spotykam"

II miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Recytatorski

III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Piosenki

III miejsce w Powiatowym Konkursie Muzycznym z Języka Angielskiego „W rytmach Janis Joplin, czyli stary dobry Rock"

 

KL.IV B

Wojciech Fulneczek - I miejsce w Powiatowym Konkursie Religijnym "Na drodze Cię, Jezu, spotykam"

laureat I stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

wyróżnienie III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford”

 

KL.V B

Julia Pleszewska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

 

KL. VI A

Katarzyna Kalata - laureat  V Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla kl. VI „English For You”

wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford”

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „I Can Fly”

 

KL. V C

Adam Chromiec - laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

I miejsce w Powiatowym Konkursie Religijnym "Na drodze Cię, Jezu, spotykam"

 

Tomasz Lukoszek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

 

KL. VI A

Julia Dziewit - wyróżnienie III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford”

I miejsce w  II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas VI „Learning Is Fun”

 

KL. I B

Julia Pacharzyna – II miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Sport w Poezji”

 

KL. II C

Matylda Frątczak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Alicja Lyko - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

 

KL. III A

Nicole Zielonka - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

 

KL. III B

Maciej Lorenz - laureat I stopnia z wyróżnieniem „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

 

KL.IV A

Denis Tyz - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

 

KL.IV B

Mikołaj Lipiński - wyróżnienie III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford”

Paweł Żelazko - wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford”

 

KL. V B

Anna Dąbkowska – III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Oliwia Grubasz - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Wiktoria Hnatyszyn - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Alicja Jacheć - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Beata Jacheć - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Tomasz Karczmarz - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Dominik Kilijan - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Weronika Kłos- III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Jakub Koczwara - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Magdalena Nowak - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Natalia Siwiec - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Wojciech Stępień - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

Radosław Wróbel - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Racibórz 2013 - Konkurs Teatralny

 

KL. VI B

Patryk Maciejewski - laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

Michał Platschek - laureat III stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

 

KL. VI C

Szymon Anolik - laureat I stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

Bartłomiej Błaszczyk - laureat II stopnia „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka”

 

Szkoła na Facebooku
Kanał filmowy
Google+