Szkoła Podstawowa nr 18
im. Książąt Raciborskich

LAUREACI KONKURSÓW POWIATOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH I MIĘDZYNARODOWYCH  ORGANIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014



KL. VI C

Tomasz Lukoszek - laureat „Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody”

wyróżnienie w międzynarodowym konkursie  matematycznym „Kangur Matematyczny”



I miejsce  w powiatowym konkursie matematycznym „Matematyka na 5 w G-5”



I miejsce  w „Powiatowym Konkursie Matematycznym o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza”



I miejsce  w powiatowym konkursie języka angielskiegoI Can Fly”

I miejsce  w powiatowym konkursie języka angielskiegoEnglish In Mind

laureat  powiatowego konkursu języka angielskiegoEnglish For You

KL. IV B

Julia Pleszewska - laureat „Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody”

laureat I stopnia z wyróżnieniem „Olimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



wyróżnienie w międzynarodowym konkursie  matematycznym „Kangur Matematyczny”



I miejsce  w powiatowym konkursie matematycznym „Matematyka na 5 w G-5”



I miejsce  w „Powiatowym Konkursie Matematycznym o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza”



KL. VI C

Adam Chromiec - I miejsce  w powiatowym konkursie matematycznym „Matematyka na 5 w G-5”



I miejsce  w „Powiatowym Konkursie Matematycznym o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza”



laureat III stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



I miejsce  w powiatowym konkursie religijnymNa Drodze Cię Jezu Spotykam



KL. IV C



Jakub Bańdura - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie  matematycznym „Kangur Matematyczny”



laureat I stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



I miejsce  w powiatowym konkursie „Matematyczny Czar Par



KL.VB



Wojciech Fulneczek - laureat III stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



I miejsce  w powiatowym konkursie religijnymNa Drodze Cię Jezu Spotykam



II miejsce  w miejskim konkursie religijnym „Papież - Jan Paweł II





KL. III C



Alicja Lyko - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie  matematycznym „Kangur Matematyczny”



I miejsce  w „Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla kl. III”



III miejsce  w miejskim konkursie „Mistrz Ortografii”



KL. V C

Emilia Pawłowska - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie  matematycznym „Kangur Matematyczny”



laureat II stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



laureat III stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Biologia Plus”



III A



Amelia Fac – bardzo dobry wynik w międzynarodowym konkursie  matematycznym „Kangur Matematyczny”



laureat II stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



KL. IV B

Maciej Lorenz- I miejsce  w powiatowym konkursie „Matematyczny Czar Par



I miejsce  w powiatowym konkursie religijnymNa Drodze Cię Jezu Spotykam





KL. VA



Krzysztof Mitko - laureat I stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



laureat II stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Biologia Plus”



KL. VI A



Wiktoria Kopczyńska -I miejsce  w  miejskim „Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora SP13”



III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



KL. VI B

 Szymon Błaszczyk - I miejsce  w  miejskim „Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora SP13”



laureat III stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



KL. VI C



Emilia Wodecka - laureat  powiatowego konkursu języka angielskiegoEnglish For You

III miejsce  w powiatowym konkursie języka angielskiegoEnglish In Mind

KL. I B

Oliwia Stryjska -I  miejsce w powiatowym konkursie „Mistrz Rozrywek Umysłowych”



KL. I C

Bartosz Ciesielski – I  miejsce w powiatowym konkursie plastycznymAnioł w oczach dziecka”



KL. II C



Natalia Mołek - wyróżnienie w miejskimMiędzyszkolnym Konkursie TPD na najładniejszą Kartkę Świąteczną



KL. III A

Jakub Junka - laureat I stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



Marta Piątek - II miejsce w powiatowym konkursie plastycznymAnioł w oczach dziecka”



KL. III B



Dawid Mystkowski - laureat I stopnia z wyróżnieniem „Olimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



Małgorzata Fiołka - I  miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim



Jakub Ciesielski - I  miejsce w powiatowym konkursie plastycznymAnioł w oczach dziecka”



Rafał Martynus - laureat III stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus”



Martyna Brajtszedel - III miejsce w powiatowym konkursie plastycznymAnioł w oczach dziecka”



Zuzanna Woch – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym na najładniejszą Kartkę Walentynkową



KL. III C



Matylda Frątczak - II miejsce  w „Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla kl. III”



Eliza Kosmala - I  miejsce w powiatowym konkursie plastycznymAnioł w oczach dziecka”



KL. IV B



Karolina Czop - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Emilia Główka- - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



KL. VA



Sebastian Rumpel – I miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej - Konkurs Recytatorski



Magdalena Jamuła - III miejsce w powiatowym konkursie „Eskulapiada czyli Mały Ratowniczek”



Emilia Dziewit - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Alicja Madera - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Oliwia Majerczak - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”







KL. V B



Emilia Kowalewska - II miejsce  w miejskim konkursie religijnym „Papież - Jan Paweł II



Franciszek Żurawiecki - laureat III stopniaOlimpiady Wiedzy Archimedes Biologia Plus”





KL. V C



Nicole Olearczyk - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Wiktoria Grygierek  - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Marcelina Mansz - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Wiktoria Szymura- III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Patrycja Wilanowska- III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”





KL. VI A



Maciej Mormul – II miejsce w XXII Powiatowym  Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”



Kamila Czop - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Jagoda Główka - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Ewa Michalczyk - III miejsce w powiatowym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



Szkoła na Facebooku
Kanał filmowy
Google+