Szkoła Podstawowa nr 18
im. Książąt Raciborskich

LAUREACI KONKURSÓW POWIATOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH I MIĘDZYNARODOWYCH  ORGANIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KL. VI B

Wojciech Fulneczek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”

laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

III miejsce w powiatowym konkursie „Matematyka na 5 w G-5”

laureat powiatowego konkursu „English For You”

II miejsce w powiatowym konkursie religijnym "Na drodze Cię Jezu spotykam"

II miejsce w miejskim konkursie o Janie Pawle II "Lolek, Karol - Papież Jan Paweł II"

I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”



Mateusz Kubita - III miejsce w powiatowym konkursie „Matematyka na 5 w G-5”

I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w międzyszkolnym „Turnieju Dwójek Siatkarskich Chłopców”

I miejsce w miejskim „Turnieju Dwójek Siatkarskich "Gram Dla Ciebie Mamo"

II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w „Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych w Dwa Ognie".

II miejsce w finale miejskim „Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

II miejsce w finale miejskim „Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

Krzysztof Wramba -I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w międzyszkolnym „Turnieju Dwójek Siatkarskich Chłopców”

I miejsce w miejskim „Turnieju Dwójek Siatkarskich "Gram Dla Ciebie Mamo"

II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w „Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych w Dwa Ognie"

II miejsce w finale miejskim „Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

KL. IV C

Alicja Lyko - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”

laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

laureat ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego "Albus

wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Albus"

I miejsce w powiatowym konkursiejęzyka angielskiego"Spelling Bee"

KL. V C

Jakub Bańdura – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”

laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

II miejscew powiatowym konkursie „Matematyczny Czar Par”

laureat ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego "Albus"

laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Biologia plus.

 KL. VB

Maciej Lorenz II miejscew powiatowym konkursie „Matematyczny Czar Par”

laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Historia plus.

laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Biologia plus.

II miejsce w powiatowym konkursie religijnym "Na drodze Cię Jezu spotykam"

IV A

Amelia Fac - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”

laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Historia plus.

wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Albus"

KL. VI A

Krzysztof Mitko - laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

III miejsce w powiatowym konkursie „Matematyka na 5 w G-5”

I miejsce wXVI miejskim konkursie Wiedzy Humanistycznej

II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Mądra Głowa Podstawowa”



KL.VI B

Franciszek Żurawiecki - II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Mądra Głowa Podstawowa” 

III miejsce wXVI miejskim konkursie Wiedzy Humanistycznej

laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Historia plus.

laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Biologia plus.

Mikołaj Lipiński -II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

II miejsce w miejskim Turnieju Dwójek Siatkarskich "Gram Dla Ciebie Mamo"

II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

II miejsce w finale miejskim „Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

Michał Nachlik -I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

III miejsce w międzyszkolnym „Turnieju Dwójek Siatkarskich Chłopców”

II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

 

KL.VI A

Paul Ciemienga -laureat ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego "Albus"

VIII miejsce w X wojewódzkim konkursie języka niemieckiego "Der Globus"

II  miejsce w miejsko- powiatowym konkursie „ Spielen Lernen - Spass Haben”

Mateusz Libowski - II  miejsce w miejsko- powiatowym konkursie „ Spielen Lernen - Spass Haben”

laureat ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego "Albus

 laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

Sebastian Rumpel - laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

 IX miejsce w wojewódzkim konkursie języka angielskiego "The Globe"

I miejsce w VIII powiatowym konkursie języka angielskiego "I Can Fly"

Jakub Bubanlaureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolne”

I miejsce w „Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych W "Dwa Ognie"

Kacper Piskorz -I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych w "Dwa Ognie".

II miejsce w finale miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Oliwia Majerczak -II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w „Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych w Dwa Ognie".

II miejsce w finale miejskim „Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”



KL. III B

Zuzanna Chyra- laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

II miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III

Victoria Groeger - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym"Gdy Myślę Misje"

laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

Julia Pacharzyna - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

III miejsce w XVI powiatowym konkursie recytatorskim "Żyjmy Zdrowo"



KL. IV B

Zuzanna Smaczny - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Albus"

 

KL. V A

Nicole Zielonka - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

II miejsce w powiatowym festiwalu twórczości artystycznej - Konkurs Piosenki



KL. VC

Aleksandra Nosol - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Albus"

laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Biologia plus.

 

KL.VI A

Natalia Kowalczyk - II  miejsce w miejsko- powiatowym konkursie „ Spielen Lernen - Spass Haben”

wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Albus"

Emilia Dziewit - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

Viktoria Wielgus - II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w finale miejskim w „Skoku w dal Dziewcząt Olimpiady La”

KL.VI B

Tomasz Skiba -I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w „Mini Piłce Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

II miejsce w miejskim „Turnieju Dwójek Siatkarskich "Gram Dla Ciebie Mamo"

Piotr Kamiński -I miejsce w finale miejskim, I miejsce w finale rejonowym i II miejsce w półfinale wojewódzkim w” Mini Piłce Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

III miejsce w międzyszkolnym „Turnieju Dwójek Siatkarskich Chłopców”

Paulina Czekaj - II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w „Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych W Dwa Ognie"

III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

Zuzanna Grybsz -II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w” Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych w Dwa Ognie"

II miejsce w finale miejskim „Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

Monika Homola -II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

I miejsce w „Mistrzostwach Raciborza Szkół Podstawowych W "Dwa Ognie"



KL. I B
Karolina Brzóska-II miejsce w X powiatowym konkursie na ozdobę wielkanocną


KL. II A

Oliwia Zgórska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”

 

KL. III A

Jessica Kerner – III miejsce w XV Turnieju Przyrodniczo-Ekologicznym EKO-ASY

Zuzanna Kołek - III miejsce w XV Turnieju Przyrodniczo-Ekologicznym EKO-ASY

Tymon Smaź– I miejscew powiatowym konkursie „Racibórz-moje Miasto”

Mateusz Szydłowski - I miejsce wV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III



KL. III B

Maja Gadżała - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym"Gdy Myślę Misje"

Tymoteusz Rosga – I miejscew powiatowym konkursie „Racibórz-moje Miasto”

Małgorzata Starzyńska – VIII miejsce w wojewódzkim konkursie matematycznym "Z Matematyką za Pan Brat"

 


KL. III C

Szymon Łopacz - laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

Filip Fuks - laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

Emilia Jakonis - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.



KL. IV A

Zuzanna Doktór - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości” 

Alicja Kalisz - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Albus"



KL. IVB

Milena Woźny - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”



KL. IV C

Jakub Ciesielski - II miejsce w powiatowym konkursie religijnym "Na drodze Cię Jezu spotykam" 

Wiktor Kuźmicz - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Albus"



KL. V B

Karolina Czop – I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

Emilia Główka - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

Karolina Koszany - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

Franciszek Mielimąka - laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.



KL. VC

Zofia Wierzbicka - laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Biologia plus.

Jessica Ratyński laureat ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego "Albus

Alicja Zdanowicz - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Biologia plus.

Beniamin Mroczkowski - laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Biologia plus.


KL.VI A

Piotr Ploch - laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

Denis Tyz - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.


KL. VI B

Emilia Kowalewska - II miejsce w miejskim konkursie o JANIE PAWLE II "Lolek, Karol - Papież Jan Paweł II"

Paweł Żelazko - I miejsce w powiatowym konkursie z języka angielskiego"English For You"

Wiktoria Sobczak -II miejsce w finale rejonowym „Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”

 

KL. VI C

Emilia Pawłowska - laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes plus. Matematyka plus.

Wiktoria Grygierek - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

Marcelina Mansz - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

Patrycja Wilanowska - I miejsce w regionalnym konkursie „Festiwal Pozytywnych Wartości”

Joanna Górska - III miejsce w finale miejskim „Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej”









Szkoła na Facebooku
Kanał filmowy
Google+