logoprzmSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KSIĄŻĄT godloherb kolorRACIBORSKICH W RACIBORZU
  1. III A GIMN

Czerny Kamil

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl. IIIG)

I miejsce w Finale Miejskim Siatkówki Plażowej Chłopców  Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Siatkówki Plażowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

II miejsce w Finale Wojewódzkim Siatkówki Plażowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Czech Amadeusz

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Pchnięcie Kulą

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl IIIG)

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców  Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

 

 

Lorenz Maciej

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Wojewódzkim Siatkówki Plażowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl IIIG)

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Mystkowski Szymon

I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Pozytywnych Wartości w Bieńkowicach

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Klimas Mateusz

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Bugla Wiktor

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Thamm Piotr

I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Pozytywnych Wartości w Bieńkowicach

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – 1000m

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

Panicz Dagmara

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w  Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Miejskim Siatkówki Plażowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

I miejsce w Finale Rejonowym Siatkówki Plażowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Pchnięcie Kulą

Rydzek Bartosz

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wilusz Wiktoria

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Miejskim Siatkówki Plażowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Siatkówki Plażowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I  miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Orliński Wojciech

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl.IIIG)

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Szweda Jagoda

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt

III miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Koczy Kamil

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

 

Iwanicki Mateusz

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Kwiatkowski Jakub

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Sowa Zuzanna

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zielonka Nicole

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Skok Wzwyż

  1. III B GIMN

Nadskakulski Kamil

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Miejskim Siatkówki Plażowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Siatkówki Plażowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Wojewódzkim Siatkówki Plażowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Bywalec Mateusz

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl VIII)

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – 60m

Marut Kamil

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Mirosław Borys

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl IIIG)

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Sławińska Wiktoria

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Kądzioła Jakub

II miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Koszykówki Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Świerz Emilia

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt

Wasylków Julia

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Górski Kamil

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Skok Wzwyż

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Hańczuch Casper

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – 300m

Gębski Bartosz

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Jagiełło Rafał

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Kądzioła Maciej

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  1. IIIC GIMN

Markiewicz Magdalena

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Skok W Dal

III miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Doleżych Paulina

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Nosol Aleksandra

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego English Vocabulary Genius

Bugla Weronika

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Harcerskiej, Turystycznej i Patriotycznej

 

Wydmuch Wiktoria

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Pozytywnych Wartości w Bieńkowicach

 

Uherek Natalia

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wierzbicka Zofia

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Butcher Klaudia

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

Kosik Karolina

 

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

Koszany Karolina

 

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

Mróz Julia

 

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

 Obłąg Marta

 

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

Zajonz Beniamin

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

  1. VIII A

Kubek Patrycja

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

III miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Fac Amelia

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii

III miejsce w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy

Jagiełło Jessica

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – 60m

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Fulneczek Wiktoria

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Kostka Kamila

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Widenka Oliwia

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Biskup Patryk

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

Ciemienga Florian

 

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

Łuczywek Tobiasz

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

Tomaszewski Paweł

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

Biskupski Ilia

Finalista XII Konkursu Informatycznego

Piątek Marta

I miejsce w Miejskim Konkursie „Żołnierze Wyklęci"

  1. VIIIB

Mystkowski Dawid

I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Pozytywnych Wartości w Bieńkowicach

Woch Zuzanna

III miejsce w Powiatowym konkursie Pierwszej Pomocy

Wyrwa Leonard

Finalista XII Konkursu Informatycznego

 

  1. VIII C

Kosmala Eliza

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

 

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La 0- Skok Wzwyż

II miejsce w IV Mikołajkowym Memoriale im. Franciszka Witkowskiego Dwójek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora MOS w Raciborzu

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

Telejko Michał

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl.VIII)

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Gronowicz Michał

I miejsce w V Miejskim Konkursie z języka niemieckiego "Spielend lernen"

I miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

 

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowy Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl VIII)

Jakubowski Piotr

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Olszyna Kacper

I miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl.VIII)

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

II miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Warsz Szymon

I miejsce w V Miejski Konkurs z języka niemieckiego "Spielend lernen"

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl.VIII)

II miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

III miejsce w 1/2 Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zięć Martyna

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w IV Mikołajkowym Memoriale im. Franciszka Witkowskiego Dwójek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora MOS w Raciborzu

II miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Woźny Milena

I miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

                                        

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

Widera Xavier

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Kuźmicz Wiktor

II miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl VIII)

Bywalec Filip

III miejsce w Powiatowym konkursie Pierwszej Pomocy

III miejsce w Konkursie Poezji Religijnej i Metafizycznej

Józefiak Magdalena

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 Józefiak Oliwia

I miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

Kapłon Piotr

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Potaczek Jakub

II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Paczuła Robert

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Trąd Sebastian

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Plażówki o Puchar Dyrektora SP18 w Raciborzu

  1. VII A

Kaleta Julia

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

Kurek Estera

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

Krupa Martyna

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

KL.VII B

Groeger Victoria

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Harcerskiej, Turystycznej i Patriotycznej

 

Starzyńska Małgorzata

 

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

Kretek Dawid

II miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

  1. VI A

Balawender Emilia

II miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci                                                                                                                                                                 III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego W La – 60m

Jaworska Maria

 

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

Jaśkowiak Marcin

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Skok w Dal

  1. VI B

Marczak Maksymilian

I miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – 1000m

I miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. Vi I Vii)

I miejsce w IV Turnieju 'Prima Aprilis” Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP2

I miejsce w Turniej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 W Raciborzu „Bajtel 2019”

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Rzytki Piotr

I miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. VI i VII)

I miejsce w IV Turnieju „Prima Aprilis” Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP2

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 13 w Raciborzu „Bajtel 2019”

II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl VII i Młodsi)

III miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Petryszak Szymon

I miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w IV Turnieju 'Prima Aprilis” Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP2

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 W Raciborzu „Bajtel 2019”

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Kula Bartosz

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Skok Wzwyż

I miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w IV Turnieju 'Prima Aprilis” Halowej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora ZSP2

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Wramba Marcel

I miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w IV Turnieju 'Prima Aprilis” Halowej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora Zsp2

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 w Raciborzu „Bajtel 2019”  

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. VI iVII)

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

III miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Hylak Aleksander

I miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w IV Turniej 'Prima Aprilis” Halowej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora ZSP2

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 13 W Raciborzu „Bajtel 2019”

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Kabat Dawid

I miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finał Rejonowy Czwórboju La Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Skiba Paweł

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Piontek Wiktoria

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. VI iVII)

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Milniczyn Oliwia

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. VI i VII)

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

III miejsce w IV Mikołajkowym Memoriale im. Franciszka Witkowskiego Dwójek Siatkarskich Dziewcząt O Puchar Dyrektora MOS w Raciborzu

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Gądek Tymon

I miejsce w Finał Miejsko-Powiatowy Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finał Rejonowy Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. VI i VII)

 II miejsce w Mistrzostwach Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców (Kat. Kl VII i Młodsi)

Rostek Kacper

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 13 w Raciborzu „Bajtel 2019”

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Mania Wiktoria

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – 600m

II miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Dziadkowiec Natalia

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. VI i VII)

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Miłota Magdalena

III miejsce w IV Mikołajkowym Memoriale Im. Franciszka Witkowskiego Dwójek Siatkarskich Dziewcząt O Puchar Dyrektora MOS w Raciborzu

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Zolisz Jonasz

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

  1. VI C

Janik Oliwia

I miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

III miejsce w Finale Rejonowym w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt

Muda Oliwia

I miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

III miejsce w Finale Rejonowym w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt

Bednarski Maciej

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego "The Globe"

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym Racibórz

Majewska Izabela

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Cisz Dominika

III miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zgaślik Robert

III miejsce w V Miejskim Konkursie języka niemieckiego "Spielend lernen"

III miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

 

Michał Wieczorek

III miejsce w XVII Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora SP4 w Raciborzu pod Patronatem Starosty Raciborskiego

Mateusz Doleżych

I miejsce w Kat. Fair Play w XVII Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora SP4 w Raciborzu pod Patronatem Starosty Raciborskiego

 

Łobos Julia

III miejsce w XI Rejonowym Drużynowym Konkursie Religijnym pt.: "Na drodze Cię Jezu spotykam"

KL.VA

Tomaszewska Karolina

I miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Drużynowego Tenisa Stołowego Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Molenda Zuzanna

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Gronowicz Oliwia

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pieśni, Piosenki i Poezji "Tu wszędzie jest nasza ojczyzna"

Łozińska Marta

III miejsce w XI Rejonowym Drużynowym Konkursie Religijnym pt.: "Na drodze Cię Jezu spotykam"

Jaśkowiak Alicja

II miejsce w Finale Rejonowym Czwórboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Fuks Milena

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

Gucik Jasmin

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

 

Borys Paulina

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

Warcholińska Wiktoria

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

Ratyński Artur

III miejsce w V Miejskim Konkursie z języka niemieckiego "Spielend lernen"

  1. VB

Szyra Daniel

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Miejskim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w IV Turnieju 'Prima Aprilis” Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP2

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 13w Raciborzu „Bajtel 2019

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Nożnej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. V)

II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Kubalik Marta

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. V)

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w IV Mikołajkowym Memoriale im. Franciszka Witkowskiego Dwójek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora MOS w Raciborzu

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowy Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Kopeć Borys

I miejsce w Turniej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 W Raciborzu „Bajtel 2019”

I miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

III miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. V)

Jarocka Milena

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w IV Mikołajkowym Memoriale im. Franciszka Witkowskiego Dwójek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora MOS w Raciborzu

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. V)

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Kiełbasa Bartosz

I miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. V)

Danel Bartosz

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. V)

II miejsce w Finale Miejskim Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

II miejsce w Finale Rejonowym Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Szot Kinga

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowy Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

III miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. V)

Mazur Blanka

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. V)

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Jastrzębska Alicja

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. V)

Koryciak Alex

III miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. V)

Mosek Kuba

III miejsce w Finale Miejskim Drużynowego Tenisa Stołowego Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Szeremeta Oliwia

III miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Dziewcząt Kl. V)

Wieczorek Natalia

 

III miejsce w Finale Miejsko-Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Zdanowicz Mikołaj

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Chłopców Kl. V)

  1. V C

Skrzeczkowska Nicole

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

  1. IV A

Wyrostek Julia

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Kl. IV)

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

III miejsce w Finale Rejonowym Trójboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Zolisz Hanna

I miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Kl. IV)

III miejsce w Finale Rejonowym Trójboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

 

Jakubowska Karolina

III miejsce w Finale Rejonowym Trójboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Zdonek Anna

III miejsce w Finale Rejonowym Trójboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

 

Zdonek Aleksandra

 

III miejsce w Finale Rejonowym Trójboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

KL.IVB

Jaśkowska Iga

III miejsce w Finale Rejonowym Trójboju La Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Anna Miodek

II miejsce w miejskim konkursie z języka angielskiego Spelling Bee

KL.IV C

Kaźmierczak Oliwia

II miejsce w IV Mikołajkowym Memoriale im. Franciszka Witkowskiego Dwójek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora MOS w Raciborzu

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Kl. IV)

Pławecka Magdalena

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Kl. IV)

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Raciborza i Powiatu Raciborskiego w La – Skok w Dal

Pawlik Bartosz

II miejsce w VIII Edycji Turnieju Siatkarskiego „Gram Dla Ciebie Mamo” (Kat. Kl. IV)

Strzelec Michał

III miejsce w XI Rejonowym Drużynowym Konkursie Religijnym pt.: "Na drodze Cię Jezu spotykam"

  1. III A

Wieczorek Julia

I miejsce w XIX Turnieju Ekologicznym "Eko Asy"

I miejsce w XXI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz ortografii"

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

Groeger Sara

I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Śpiewamy Tobie Polsko"

 

 Odelga Mateusz

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie z języka niemieckiego "Deutschkenner"

Kreczmer Alex

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie z języka niemieckiego "Deutschkenner"

Jarmuła Franciszek

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie z języka niemieckiego "Deutschkenner"

Graj Joanna

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

Łoziński Michał

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Lubię matematykę"

Płonka Lilianna

I miejsce w XIX Turnieju Ekologicznym "Eko Asy"

  1. III B

Myśliwiec Karol

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz ortografii"

  1. II A

Błajda Małgorzata

I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie na ozdobę wielkanocną - jajko

Wyróżnienie w XIV Powiatowym Konkursie na ozdobę wielkanocną - palma

II miejsce w Międzyszkolnym konkursie lektur

Bugla Emilia

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

KL.II B

Barbasz Szymon

II miejsce w Międzyszkolnym konkursie lektur

 Jabłońska Emilia

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

 

 

  1. II C

Piasecki Witold

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

Zacharewicz Lena

II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" w Knurowie

  1. I B

Bors Adam

I miejsce w VI Powiatowym Konkursie "Mistrz Rozrywek Umysłowych"

Wymiana polsko - niemiecka

logo pnwm pion RGB

Insta.Ling

ling logo 400

Euroweek

euroweek

Szkolny Klub Mediatorów

klub mediatorów logo 2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk