środa, 21 marzec 2018 12:56

Koncert charytatywny UNICEF Wyróżniony

010712F1.UNICEF Logo

 Szanowni Państwo już od 7 lat mamy zaszczyt należeć do Klubu Szkół UNICEF czyli szkół , które współpracują i propagują idee UNICEF-uwrażliwienie na cierpienie , niesprawiedliwość , przemoc, kształtują postawy zaangażowania społecznego i zbierają środki na ratowanie zdrowia i życia potrzebujących z najbiedniejszych regionów świata. Co roku bierzemy udział w ogólnopolskich projektach edukacyjnych poświęconych prawom dziecka , edukacji i bezpieczeństwu dzieci oraz wspieramy akcje niosące pomoc humanitarną dzieciom z krajów ogarniętych wojną, dotkniętych klęskami żywiołowymi , głodem i niewyobrażalną biedą.

W tym roku bierzemy udział w ogólnopolskiej Akcji UNICEF POLSKA- POMÓŻMY DZIECIOM Z SYRII PRZETRWAĆ ZIMĘ

Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę!

Wyobraź sobie, że budząc się każdego dnia nie masz pewności czy cały Twój świat nie runie w gruzach? Przerażające, prawda? A tak wygląda właśnie obraz wojny. Z pewnością nie jest to miejsce dla dzieci. Strach, głód, niepewność… Te odczucia towarzyszą każdego dnia dzieciom żyjącym w Syrii. Niestety ich sytuacja może się pogorszyć, wojna trwa już 7 lat. Spowodowała ona ogrom zniszczeń, zmusiła miliony mieszkańców do uchodźctwa . Gwałtowny spadek temperatury może być zabójczy dla dzieci i ich rodzin, którzy pozbawieni dachu nad głową, schronili się w prowizorycznych mieszkaniach i obozach dla uchodźców. UNICEF jest na miejscu i niesie pomoc, jednak potrzeby wciąż rosną a końca wojny nie widać. Pozbawione domów, ciepłych ubrań i opieki dzieci mogą nie przetrwać . Ich los jest w naszych rękach. Przyłącz się do akcji UNICEF i spraw, aby dzieci w Syrii przetrwały zimę!

Możemy pomóc tym ludziom dając im ciepłe koce, ubrania, zapewniając ogrzewanie w tymczasowych schronieniach i szkołach.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w działania UNICEF na rzecz dzieci z Syrii.

W ramach Akcji 23 marca odbędzie się KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz dzieci w Syrii , sprzedawane będą cegiełki w cenie 5 i 10 złotych oraz babeczki . Cały dochód przekazany zostanie na rzecz akcji . W imieniu UNICEF Polska - Prosimy o wsparcie i zapoznanie się materiałami zamieszczonymi na www.unicef.pl

Wyświetlony 2813 razy
Więcej w tej kategorii: « MALI - Problemy kraju