logoprzmSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KSIĄŻĄT godloherb kolorRACIBORSKICH W RACIBORZU

Oto ogólna klasyfikacja szkoły w kategorii dziewcząt:
GRUPASTARSZA ( klasy 7-8 SP i 3 gim):
Kosmala Eliza- 8c- 135cm
Widenka Oliwia -8a- 125 cm
Ignatowicz Julia - 7a -125cm
Jagiełło Jessica - 125 cm
Markiewicz Magda - 3c gim-120 cm
Cisz Dominika -6c- 120 cm
Jakonis Emilia -7c- 120 cm
Koszany Kamilia -7c- 120cm
Fulneczek Wiktoria 8a - 120 cm
Józefiak Magda -8c-115 cm
Osmenda Julia- 7b - 115cm
Buchter Klaudia- 3cgim-110 cm
Panicz Dagmara- 3agim- 110cm
Jaworska Marta- 8b-110 cm
Kaleta Julia- 7c- 110cm
Caboń Marlena-7c-110 cm
Kaczorowska Lena- 8b0105 cm
GRUPA MŁODSZA
Piontek Wiktoria-vi-125cm
Szendzielorz Agata- vi-120cm
Milniczyn Oliwia-VI -120cm
Majewska Izabela- VI-120cm
Balawender Emilia-VI 115cm
Szot Kinga- Vb- 115cm
Kubalik Marta- Vb-110cm
Molenda Zuzanna-Vb-110cm
Przepiórkowska Oliwi VI- 110cm
Krautwust Sandra- Vc-110cm
Zabek Aleksandra-Va-105cm
Cybulska Julia-Vb-105 cm
Staniewicz Ola-IV c-105cm
Zdonek Anna-IV a-105cm
Dziadkowiec Natalia-Vb-105 cm
Kazimierczak Oliwia-IV c-100cm
Markiewicz Patrycja-Vc-100cm
Pławecka Magda-IVc-100cm
Zdonek Ola- IV a-100cm
Jarocka Milena- Vb 100cm
Lebid Emilia-VI-100cm
Borys Paulina-V-95cm
Hudzik Nicola-IV b-90cm
Joskowska Iga-IV b-85cm
Wiszniewska Hania-IV b-85cm

GRUPA STARSZA CHŁOPCY:
Czerny Kamil-3agim-162 cm
Kadzioła Maciej-3bgim-155cm
Telejko Michał-8c-150cm
Górski Kamil-3bgim-145cm
Bywalec Filip-8c- 140cm
Klimas Mateusz-3agim-140cm
Bugla Wiktor-3agim-140cm
Dudek Szymon-8a-140cm
Tomaszewski Paweł-8a-135cm
Kopciuch Szymon- 7c-135cm
Biskup Patryk-8a- 130cm
Łopacz Szymon-7c-130cm
Mania Krzysztof-7c-130cm
Szydłowski Mateusz-7a-125cm
Olszyna Oliwier- 7a-125cm

GRUPA MŁODSZA:
Marczak Maksymilian-VI b-130cm
Kula Bartosz-VIb-125cm
Wramba Marcel-VI b-120cm
Hanczuch Dominik-VIb-120cm
Kopec Borys-Vb-115cm
Danel Bartosz-Vb-110cm
Mosek Kuba-Vb-110cm
Klimkowski Kacper-Vc-110cm
Pietrowicz Tymek-IVa-110cm
Garncarz Bartosz-Va-105cm
Sytnik Miłosz-IVa-105cm
Cwik Oliver-IVb-100cm
Jarmuła Rafał-Va-100cm
Bulenda Max-Vc-100cm
Gronowicz Stanisłae-VC-100cm
Klohsek Bartosz-IVa-100cm
Pawlik Bartek-IVc-95cm
Kadzioła Grezgorz-IVc-95cm
Kozak Kacpert-IV c-90cm
Mierzwa Igor-IVb-90cm
KLASYFIKACJA KONCOWA WG KATEGORII KLAS:
klasa IIIgim-
I m Czerny Kamil-162cm
IIm - Kądzioła Maciek-155cm
IIIm -Górski Kamil-145cm

Im- Markiewicz Magda-120cm
II m -Wilusz Wiktoria- 120cm
IIIm- Butcher Klaudia- 110cm

kasa VIII-
I m-Telejko Michał- 150cm
IIm-Bywalec Filip- 140cm
III cm- Dudek Szymon-140cm

I m- Kosmala Eliza- 135cm
II m- Widenka Oliwia -125cm
III m-Jagiełło Jessica -125cm

klasa VII-
Im-Kopciuch Szymon - 135cm
IIm- Łopacz Szymon-130cm
III m-Mania Krzysztof- 130cm

Im-Ignatowicz Julia-125cm
IIm -Cisz Dominika- 120cm
IIIm- Jakonis Emilia- 120cm

klasa VI-
Im -Piontek Wiktoria- 125cm
II m- Szendzielorz Agata -120cm
III m -Milniczyn Oliwia - 120cm


Im-Marczak Maksymilian-130cm
II m- Kula Bartosz -125cm
III m - Wramba Marcel -120cm

klasa V-
I m-Kopec Borys- 115cm
II m -Mosek Kuba- 110cm
III m -Danel Bartosz -110cm


Im- Szot Kinga -115cm
II m- Kubalik Marta- 110cm
III m- Molenda Zuzanna-110cm
klasa IV_
Im- Pietroszewicz Tymek - 110cm
II m- Sytnik Miłosz -105cm
III m -Cwik Oliwier- 100cm

I m-Staniewicz Ola- 105cm
II m- Zdonek Ania- 105cm
III m- Kazimierczak Oliwia- 100cm
Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i słodki upominek. Konkurs prowadzili nauczyciele wf. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom zawodów!!!