W czwartek 6 czerwca duża grupa naszych sportowców wzięła udział w zawodach LA na cześć wielkiego patrioty i sportowca Janusza Kusocińskiego pod nazwą Mały Memoriał im Janusza Kusocińskiego. Organizatorem Memoriału był ZSMS w Raciborzu. Nasza szkołę reprezentowała 46 osobowa grupa sportowców z klas 3-4 – grupa najmłodsza, klas 5- średniacy i najstarsza grupa klasy 7,8. Najmłodsi zawodnicy pod opieką p. Małgorzaty Dastig po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział w tak dużej sportowej imprezie. Memoriał odbył się w następujących konkurencjach: bieg na 60m, na 300m, na 600m i na 1000m ;skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kula. Oto wyniki medalowe naszych zawodników i zawodniczek:
Najmłodsi-Mularska Alicja 1 m w biegu na 300m, Purchla Lena 2m w biegu na 600m,Madej Olga 1 m w skoku w dal, Teodor Noga 1 m w skoku w dal i Wyrba Bartosz 3 m w biegu na 600m.
Starsi- Czajkowski Igor i Osmenda Magda udział w biegu Finałowym na 60m, Kopciuch Tomek 3 m w biegu na 1000m, Michalak Józek 1 m w skoku wzwyż, Dzierżega Marcel 1 m w skoku w dal, Stoschek Mateusz 1 m w biegu na 1000m, Mielnik Adam 1m w skoku wzwyż i Kępiński Mateusz 3 m w pchnięciu kulą. Starszymi grupami opiekowała się p. Donata Bułatek-Wypiór. Wszyscy zawodnicy bardzo sumiennie podeszli do swoich startów. Gratulujemy im sportowego zacięcia 🥇🥇🥇

Podobne wpisy