Dnia 25.04.2024 r. odbył się w naszej szkole Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Policjanci z raciborskiej komendy przeprowadzili powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do zawodów przystąpiły drużyny szkół podstawowych powiatu raciborskiego. Rywalizacja obejmowała test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, umiejętność udzielania pierwszej pomocy, pokonanie na rowerze toru przeszkód a także przejechanie wyznaczonej trasy na miasteczku ruchu drogowego.

Nasza drużyna w składzie: Gabriela Niemiec, Lena Zacharewicz, Jakub Król z klasy 7a, zdobyła pierwsze miejsce i otrzymała puchar, pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody.

Grupa młodsza: Kaja Katolik, Hanna Zembaty, Kacper Gesek z 6a, oraz Krzysztof Demianowski z 5b, zajęli trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

W dniu 9.05.2024 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu okręgowym w Rybniku.

W zawodach wzięli udział przedstawiciele szkół podstawowych z miast okręgu Delegatury Rybnickiej Kuratorium Oświaty w Katowicach. Program konkursu zawierał test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, praktyczne udzielanie pierwszej pomocy, pokonanie na rowerze toru przeszkód a także przejazd po wyznaczonej trasie na miasteczku ruchu drogowego.

Drużyna w składzie: Gabriela Niemiec, Lena Zacharewicz, Jakub Król z klasy 7a, zajęła czwarte miejsce i otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Podobne wpisy