Zapraszamy 26maja 2023 r. o godz. 17:00 na Warsztaty FamilijneŚwiat widziany oczami drona”.

W ramach warsztatów ich uczestnicy poczują się jak piloci bezzałogowego statku powietrznego oraz zobaczą świat widziany z jego perspektywy, dotkną wirtualnej rzeczywistości wchodząc w ten świat za pomocą najnowocześniejszej technologii – gogli VR. Poznają zasady wykonywania lotów dronami, będą mieli możliwość obejrzenia profesjonalnych dronów wykorzystywanych w geodezji oraz zbudują swój własny model bezzałogowego statku powietrznego.

Co to są Warsztaty Familijne?

Warsztaty Familijne to zajęcia opracowane z myślą o wspólnej pracy dziecka z dorosłym – mogą to być zarówno rodzice, dziadkowie jak i inne osoby dorosłe. Duety wspólnie przeprowadzają doświadczenia, testują i szukają odpowiedzi na trudne pytania.
Podczas zajęć uczestnicy znajdują rozwiązania wielu zagadek. Sami zadają pytania i szukają na nie odpowiedzi. Każde zajęcia są poświęcone innej dziedzinie i każde zachęcają do uważnego obserwowania otaczającego nas świata. Uwrażliwiają, zmuszają do refleksji, pobudzają ciekawość i kreatywność dziecka. Praca w towarzystwie rodzica lub opiekuna, sprawia, że dziecko chce się „wykazać”, a dorosły ma możliwość obserwacji procesu zdobywania przez dziecko wiedzy.


Zapisy:

Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie pod nr tel. 798 386 894, mailowo: biuro@sowa-raciborz.pl,
lub osobiście w SOWIE przy ul. Żorskiej 2.
Koszt zajęć to 30 zł od duetu (dorosły + dziecko pow. 6 lat).

Podobne wpisy