W ramach etapu rejonowego, który odbył się w formie zdalnej, Komisja Konkursowa przesłuchała nagrania blisko 90 uczestników, spośród których wyłoniła finalistów Konkursu. Poniżej publikujemy listę finalistów, których wraz z opiekunami zapraszamy do udziału w finale.

Finał Konkursu odbędzie się w poniedziałek, 6 czerwca 2022 r. w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Fryderyka Chopina 21 w Raciborzu.

Podczas finału uczestnicy z klas I-IV i V-VIII szkół podstawowych oraz ze szkół ponadpodstawowych będę recytować wiersze przed Komisją Konkursową (te same utwory, które przygotowali na etap rejonowy), a następnie wyłonieni zostaną laureaci, którym przyznane zostaną nagrody.

Do udziału w finale zapraszamy również laureatów kategorii przedszkolnej, którym przyznano miejsca I-III oraz wyróżnienia. Wszyscy laureaci z przedszkoli otrzymają nagrody, natomiast do recytacji wiersza zapraszamy jedynie dzieci, którym przyznano miejsca I, II i III.

W przypadku, gdy któryś z finalistów nie będzie mógł wziąć udziału w finale w Raciborzu,  prosimy o informację na adres poezjareligijna@sp18.pl lub telefonicznie: ks. Artur Juzwa 691-228-948.

Podobne wpisy