W dniu dzisiejszym 21 grudnia duża reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klas 3 i 4 wzięła udział w dużej imprezie sportowej Turniej Zbijak-Cup-s. Imprezę zorganizował Klub Siatkarski Racibórz i OSiR w Raciborzu. W zawodach wzięło udział 27 drużyn z miasta i powiat , w sumie rywalizowało że sobą 274 dzieciaków. Atmosfera na Hali OSiRu była wyśmienita, kolorowe stroje zawodnikow ich uśmiechnięte buzię tworzyły świetny sportowy klimat. Nasza szkole reprezentowały dwie drużyny z klas 3: 3b-kapitan: Kuba Gucik i 3a/c -kapitan: Lilianna Meyer. W kategorii klas 4 reprezentowały nas dwa zespoły z klasy 4a: kapitanowie to Artur Knura i Miłosz Warchol, zespół z 4c kapitan Bartek Gogloza i zespół 4b/d-kapitan Kacper Jaworski. Zawodnicy w pierwszej części rozgrywali mecze w grupach o awans do finału. W klasach 3 nasze zespoły zajęły miejsca :3ac-5m a 3b- 6m . W klasach 4 zespół pod wodzą Artura z 4a wywalczył I miejsce i został najlepsza drużyna turnieju, drużyna pod wodzą Bartka z 4c wywalczyła III miejsce , zespół z 4bd pod wodzą Kacpra zajął 4 miejsce i zespół pod wodzą Miłosza zajął 10 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze a wygrane zespoły puchar i pamiątki rzeczowe. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie czyli Zawodnicy KS Racibórz oraz uczniowie Liceum Ekonomicznego w Raciborzu. Głównymi prowadzącymi byli: trener SK Racibórz Marcin Polowczyk oraz prezes Klubu Tomasz Błaszczok. Z ramienia OSiRu imprezę wspierał Tomasz Biliński. Dziękujemy rodzicom którzy przybyli na hale i kibicowali młodym sportowcom. Naszych zawodników wspierali nauczyciele wf: Donata Bulatek-Wypior i Mariusz Kaleta. Gratulujemy wszystkim sportowcom 🤩👏👏💪